Europa > Litwa > Vilnius > Mabre Residence

Informacje o obiekcie Mabre Residence

Witamy na Mabre Residence na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Mabre Residence, o cenach, udogodnień i atrakcji w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe Mabre Residence, jeśli nie zawierają one informacje kontaktowe Mabre Residence, można sprawdzić dostępność Mabre Residence, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Mabre Residence

Mabre Residence - Pensionhotel - HoteleMabre Residence - Pensionhotel - HoteleMabre Residence - Pensionhotel - HoteleMabre Residence - Pensionhotel - HoteleMabre Residence - Pensionhotel - HoteleMabre Residence - Pensionhotel - HoteleMabre Residence - Pensionhotel - HoteleMabre Residence - Pensionhotel - HoteleMabre Residence - Pensionhotel - HoteleMabre Residence - Pensionhotel - HoteleMabre Residence - Pensionhotel - HoteleMabre Residence - Pensionhotel - HoteleMabre Residence - Pensionhotel - HoteleMabre Residence - Pensionhotel - HoteleMabre Residence - Pensionhotel - HoteleMabre Residence - Pensionhotel - HoteleMabre Residence - Pensionhotel - Hotele
Nazwa:  Mabre Residence
Ulica:  Maironio g. 13
Miasto:  LT-01124 Vilnius
Kraj:  Litwa
Mapa:  Przejdź do mapy
Średnia cena:
Osoba/noc
334 zł
72 €
 

 Ten tekst jest dostępny w: csendeskplfresptitsvrubgdanofitrnlelarzhja

Krótki opis

Hotel Mabre Residence mieści się w dawnym klasztorze z XVI wieku, zlokalizowanym na wileńskiej Starówce, zaledwie 200 metrów od kościoła św. Anny. Ten czterogwiazdkowy obiekt oferuje prywatny parking oraz klimatyzowane pokoje z bezpłatnym dostępem do Internetu i telewizorem z dostępem do kanałów kablowych. Pokoje w hotelu Mabre Residence odznaczają się wystrojem w klasycznym stylu. Każdy z nich wyposażony jest w minibar, biurko oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. W łazience znajduje się suszarka do włosów. Recepcja czynna jest przez całą dobę. Jej personel służy pomocą w wypożyczeniu roweru lub samochodu. Goście mogą zrelaksować się w saunie lub małym basenie. Hotelowe centrum urody zaprasza na rozmaite zabiegi kosmetyczne. Hotel Mabre dzieli 600 metrów od Pałacu Prezydenckiego. Obiekt oddalony jest o 450 metrów od ulicy Pilies Gatve i o 300 metrów od wileńskiej katedry. Hotelowa restauracja Hazienda specjalizuje się w stekach i innych daniach z wołowiny. W sezonie letnim Goście mogą delektować się posiłkiem na tarasie.

 
 
facebook g+ twitter