Europa > Litwa > Vilnius > Amberton

Informacje o obiekcie Amberton

Witamy na Amberton na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Amberton, o cenach, udogodnień i atrakcji w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe Amberton, jeśli nie zawierają one informacje kontaktowe Amberton, można sprawdzić dostępność Amberton, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Amberton

Amberton - Pensionhotel - HoteleAmberton - Pensionhotel - HoteleAmberton - Pensionhotel - HoteleAmberton - Pensionhotel - HoteleAmberton - Pensionhotel - HoteleAmberton - Pensionhotel - HoteleAmberton - Pensionhotel - HoteleAmberton - Pensionhotel - HoteleAmberton - Pensionhotel - HoteleAmberton - Pensionhotel - HoteleAmberton - Pensionhotel - HoteleAmberton - Pensionhotel - HoteleAmberton - Pensionhotel - HoteleAmberton - Pensionhotel - HoteleAmberton - Pensionhotel - HoteleAmberton - Pensionhotel - HoteleAmberton - Pensionhotel - Hotele
Nazwa:  Amberton
Ulica:  L.Stuokos-Gucevičiaus g.1
Miasto:  LT-01122 Vilnius
Kraj:  Litwa
Mapa:  Przejdź do mapy
Średnia cena:
Osoba/noc
314 zł
66 €
 

 Ten tekst jest dostępny w: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Krótki opis

Obiekt Amberton położony jest w sercu wileńskiej Starówki, zaledwie kilka kroków od Placu Katedralnego. Obiekt oferuje klimatyzowane pokoje wyposażone w biurko oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji kablowej. W pokojach zapewniono bezpłatny dostępu do Internetu. Pokoje w obiekcie Amberton charakteryzują się klasycznym wystrojem z jasnymi ścianami i drewnianymi meblami. Wszystkie pokoje wyposażone są w sejf i minibar. Każdy pokój obejmuje łazienkę z suszarką do włosów oraz wanną lub prysznicem. Główna aleja handlowa w Wilnie oddalona jest o zaledwie 30 metrów, a Pałac Wielkich Książąt Litewskich usytuowany jest 200 metrów od obiektu. W pobliżu obiektu zlokalizowane są liczne sklepy, kawiarnie i restauracje. W restauracji La Cave można delektować się daniami kuchni francuskiej, jednocześnie podziwiając widok na katedrę. O poranku w restauracji serwowane jest śniadanie w formie bufetu. Latem na miejscu dostępna jest także kawiarnia na świeżym powietrzu.

 
 
facebook g+ twitter