Europa > Litwa > Vilnius > The Narutis Hotel

Informacje o obiekcie The Narutis Hotel

Witamy na The Narutis Hotel na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego The Narutis Hotel, o cenach, udogodnień i atrakcji w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe The Narutis Hotel, jeśli nie zawierają one informacje kontaktowe The Narutis Hotel, można sprawdzić dostępność The Narutis Hotel, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • The Narutis Hotel

The Narutis Hotel - Pensionhotel - HoteleThe Narutis Hotel - Pensionhotel - HoteleThe Narutis Hotel - Pensionhotel - HoteleThe Narutis Hotel - Pensionhotel - HoteleThe Narutis Hotel - Pensionhotel - HoteleThe Narutis Hotel - Pensionhotel - HoteleThe Narutis Hotel - Pensionhotel - HoteleThe Narutis Hotel - Pensionhotel - HoteleThe Narutis Hotel - Pensionhotel - HoteleThe Narutis Hotel - Pensionhotel - HoteleThe Narutis Hotel - Pensionhotel - HoteleThe Narutis Hotel - Pensionhotel - HoteleThe Narutis Hotel - Pensionhotel - HoteleThe Narutis Hotel - Pensionhotel - HoteleThe Narutis Hotel - Pensionhotel - HoteleThe Narutis Hotel - Pensionhotel - HoteleThe Narutis Hotel - Pensionhotel - Hotele
Nazwa:  The Narutis Hotel
Ulica:  Pilies g. 24
Miasto:  LT-01123 Vilnius
Kraj:  Litwa
Mapa:  Przejdź do mapy
Średnia cena:
Osoba/noc
409 zł
86 €
 

 Ten tekst jest dostępny w: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Krótki opis

Hotel Narutis usytuowany jest przy głównej ulicy Starego Miasta w Wilnie i oferuje 2 restauracje oraz spa z krytym basenem. Na miejscu Goście mogą bezpłatnie korzystać z parkingu i dostępu do Internetu. Każdy z klimatyzowanych pokoi jest indywidualnie urządzony i ozdobiony wyjątkowymi freskami, malowidłami ściennymi oraz oryginalnymi sufitami z XVI wieku. Ze wszystkich pokoi roztacza się widok na Stare Miasto. W pokojach do dyspozycji Gości jest minibar, telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych oraz łazienka z suszarką do włosów. Elegancka restauracja w hotelu Narutis serwuje dania kuchni litewskiej i międzynarodowej oraz wybór znakomitych win. Hotelowe spa obejmuje saunę, łaźnię parową i wannę z hydromasażem. Na miejscu znajduje się także gabinet masażu. Personel recepcji służy pomocą przez całą dobę i chętnie udzieli informacji na temat atrakcji turystycznych. Wszystkie najważniejsze atrakcje Wilna, w tym Baszta Giedymina, katedra i Pałac Prezydencki, są oddalone od hotelu o 500 metrów.


Ważne informacje

Goście mogą bezpłatnie korzystać z centrum spa codziennie rano w godzinach 06:00–09:00.

 
 
facebook g+ twitter