Europa > Litwa > Trakai > Apvalaus stalo klubas

Informacje o obiekcie Apvalaus stalo klubas

Witamy na Apvalaus stalo klubas na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Apvalaus stalo klubas, o cenach, udogodnień i atrakcji w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe Apvalaus stalo klubas, jeśli nie zawierają one informacje kontaktowe Apvalaus stalo klubas, można sprawdzić dostępność Apvalaus stalo klubas, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Apvalaus stalo klubas

Apvalaus stalo klubas - Pensionhotel - HoteleApvalaus stalo klubas - Pensionhotel - HoteleApvalaus stalo klubas - Pensionhotel - HoteleApvalaus stalo klubas - Pensionhotel - HoteleApvalaus stalo klubas - Pensionhotel - HoteleApvalaus stalo klubas - Pensionhotel - HoteleApvalaus stalo klubas - Pensionhotel - HoteleApvalaus stalo klubas - Pensionhotel - HoteleApvalaus stalo klubas - Pensionhotel - HoteleApvalaus stalo klubas - Pensionhotel - HoteleApvalaus stalo klubas - Pensionhotel - HoteleApvalaus stalo klubas - Pensionhotel - HoteleApvalaus stalo klubas - Pensionhotel - HoteleApvalaus stalo klubas - Pensionhotel - HoteleApvalaus stalo klubas - Pensionhotel - HoteleApvalaus stalo klubas - Pensionhotel - HoteleApvalaus stalo klubas - Pensionhotel - Hotele
Nazwa:  Apvalaus stalo klubas
Ulica:  Karaimu 53 A.
Miasto:  LT-21104 Trakai
Kraj:  Litwa
Mapa:  Przejdź do mapy
Średnia cena:
Osoba/noc
293 zł
63 €
 

 Ten tekst jest dostępny w: csendeplfresptitsvrunofitrnlarzhja

Krótki opis

Apvalaus stalo klubas to czterogwiazdkowy hotel butikowy usytuowany nad brzegiem jeziora Galwe, w odległości 500 metrów od pochodzącego z XIV wieku zamku w Trokach. Obiekt oferuje prywatny parking oraz pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Pokoje urządzone zostały we francuskim stylu, a ich wnętrza zdobią tapety tekstylne. Każdy z nich wyposażony jest w minibar oraz telewizor i mieści łazienkę z wanną lub prysznicem. Z niektórych pokoi roztaczają się widoki na zamek. Okolica hotelu Apvalaus stalo klubas stwarza dogodne warunki do uprawiania rozmaitych form aktywnego wypoczynku, takich jak jazda na rowerze czy żeglarstwo. Na miejscu można relaksować się w łaźni marokańskiej bądź w saunie lub wannie z hydromasażem. Goście mogą ponadto korzystać z masaży, a także brać udział w wycieczkach z przewodnikiem po zamku. Restauracja oferuje szeroki wybór dań, w tym dania kuchni europejskiej oraz pizze. Na dobry początek dnia w obiekcie serwowane jest śniadanie w formie bufetu. Hotel położony jest na terenie Trockiego Historycznego Parku Narodowego, w odległości 25 km na zachód od Wilna. W okolicy znajduje się wiele restauracji serwujących tradycyjne dania kuchni karaimskiej.

 
 
facebook g+ twitter