Europa > Litwa > Trakai > Villa Sofia

Informacje o obiekcie Villa Sofia

Witamy na Villa Sofia na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Villa Sofia, o cenach, udogodnień i atrakcji w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe Villa Sofia, jeśli nie zawierają one informacje kontaktowe Villa Sofia, można sprawdzić dostępność Villa Sofia, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Villa Sofia

Villa Sofia - Pensionhotel - HoteleVilla Sofia - Pensionhotel - HoteleVilla Sofia - Pensionhotel - HoteleVilla Sofia - Pensionhotel - HoteleVilla Sofia - Pensionhotel - HoteleVilla Sofia - Pensionhotel - HoteleVilla Sofia - Pensionhotel - HoteleVilla Sofia - Pensionhotel - HoteleVilla Sofia - Pensionhotel - HoteleVilla Sofia - Pensionhotel - HoteleVilla Sofia - Pensionhotel - HoteleVilla Sofia - Pensionhotel - HoteleVilla Sofia - Pensionhotel - HoteleVilla Sofia - Pensionhotel - HoteleVilla Sofia - Pensionhotel - HoteleVilla Sofia - Pensionhotel - HoteleVilla Sofia - Pensionhotel - Hotele
Nazwa:  Villa Sofia
Ulica:  Zemaitės 13, Varnikai
Miasto:  LT-21142 Trakai
Kraj:  Litwa
Mapa:  Przejdź do mapy
Średnia cena:
Osoba/noc
255 zł
55 €
 

 Ten tekst jest dostępny w: endeplfresitrutrnlarzhja

Krótki opis

Rodzinny hotel Villa Sofia położony jest w miejscowości Varnikai, w odległości 300 metrów od jeziora Luka. Obiekt ten oferuje pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Hotel zapewnia bezpłatne rowery i bezpłatny parking. Pokoje są jasne, przestronne i odznaczają się eleganckim wystrojem. Do dyspozycji Gości jest ogrzewanie, telewizor z płaskim ekranem oraz moskitiera. W łazience dostępna jest suszarka do włosów i prysznic. Goście mogą korzystać z holu z dużym balkonem oraz z przestronnej, wspólnej jadalni. Obiekt dysponuje dużym, ekologicznym ogrodem. Za dodatkową opłatą hotel zapewnia transfer. Rezerwat botaniczno-zoologiczny Varnikai oddalony jest od obiektu o 250 metrów. Do dworca kolejowego w Trokach można dojechać samochodem w 7 minut. Dojazd do zamku na półwyspie Troki zajmuje 4 minuty. Codziennie rano w hotelowej jadalni serwowane jest śniadanie. Na życzenie posiłek ten może zostać podany na tarasie lub w ogrodzie. Do dyspozycji Gości są leżaki.

 
 
facebook g+ twitter