Europa > England > Glasgow > Hotel 9716 Glasgow

Informacje o obiekcie Hotel 9716 Glasgow

Witamy na Hotel 9716 Glasgow na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Hotel 9716 Glasgow, o cenach, udogodnień i atrakcji w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe Hotel 9716 Glasgow, jeśli nie zawierają one informacje kontaktowe Hotel 9716 Glasgow, można sprawdzić dostępność Hotel 9716 Glasgow, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Hotel 9716 Glasgow

Hotel 9716 Glasgow - Pensionhotel - HoteleHotel 9716 Glasgow - Pensionhotel - HoteleHotel 9716 Glasgow - Pensionhotel - HoteleHotel 9716 Glasgow - Pensionhotel - Hotele
Nazwa:  Hotel 9716 Glasgow
Miasto:  Glasgow
Kraj:  England
 

 Ten tekst jest dostępny w: csendeskplfresithurubgslhrronl

Hotel w mieście. W hotelu znajduje się restauracja, bar, pokój dzienny, przechowywalnia bagażu. Parking ogólnodostępny-płatny. Autobus 3km. Pociąg (stacja Busby Train Station) 1.2km. Lotnisko (Glasgow International Airport) 16km. Glasgow - centrum 500m.
pojemność zakwaterowania:
1-osobowy pokój, TV-SAT, telefon, czajnik elektryczny, ekspres do kawy, rzeczy potrzebne do prasowania, suszarka do włosów, łazienka z prysznicem i WC.
2-osobowy pokój (8xłóżko małżeńskie), TV-SAT, telefon, czajnik elektryczny, ekspres do kawy, rzeczy potrzebne do prasowania, suszarka do włosów, łazienka z prysznicem i WC.
4-osobowy pokój, TV-SAT, telefon, czajnik elektryczny, ekspres do kawy, rzeczy potrzebne do prasowania, suszarka do włosów, łazienka z prysznicem i WC.
 

Hotel ceny

 
 
facebook g+ twitter