Europa > England > Glasgow > Hotel 9785 Glasgow

Informacje o obiekcie Hotel 9785 Glasgow

Witamy na Hotel 9785 Glasgow na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Hotel 9785 Glasgow, o cenach, udogodnień i atrakcji w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe Hotel 9785 Glasgow, jeśli nie zawierają one informacje kontaktowe Hotel 9785 Glasgow, można sprawdzić dostępność Hotel 9785 Glasgow, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Hotel 9785 Glasgow

Hotel 9785 Glasgow - Pensionhotel - HoteleHotel 9785 Glasgow - Pensionhotel - HoteleHotel 9785 Glasgow - Pensionhotel - HoteleHotel 9785 Glasgow - Pensionhotel - Hotele
Nazwa:  Hotel 9785 Glasgow
Miasto:  Glasgow
Kraj:  England
 

 Ten tekst jest dostępny w: csendeskplfresithurubgslhrronl

Hotel w mieście. W hotelu znajduje się jadalnia. Parking ogólnodostępny-płatny. Autobus 1km. Pociąg (stacja Glasgow Queen Street) 1km. Metro (stacja Cowcaddens) 1km. Lotnisko (Glasgow International Airport) 12km. Glasgow - centrum 500m.
pojemność zakwaterowania:
1-osobowy pokój, TV-SAT, czajnik elektryczny, suszarka do włosów, rzeczy potrzebne do prasowania, łazienka z prysznicem i WC.
2-osobowy pokój (4xłóżko małżeńskie), TV-SAT, czajnik elektryczny, suszarka do włosów, rzeczy potrzebne do prasowania, łazienka z prysznicem i WC.
3-osobowy pokój, TV-SAT, czajnik elektryczny, suszarka do włosów, rzeczy potrzebne do prasowania, łazienka z prysznicem i WC.
4-osobowy pokój, TV-SAT, czajnik elektryczny, suszarka do włosów, rzeczy potrzebne do prasowania, łazienka z prysznicem i WC.
 

Hotel ceny

 
 
facebook g+ twitter