Europa > England > Glasgow > Hotel 9827 Glasgow

Informacje o obiekcie Hotel 9827 Glasgow

Witamy na Hotel 9827 Glasgow na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Hotel 9827 Glasgow, o cenach, udogodnień i atrakcji w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe Hotel 9827 Glasgow, jeśli nie zawierają one informacje kontaktowe Hotel 9827 Glasgow, można sprawdzić dostępność Hotel 9827 Glasgow, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Hotel 9827 Glasgow

Hotel 9827 Glasgow - Pensionhotel - HoteleHotel 9827 Glasgow - Pensionhotel - HoteleHotel 9827 Glasgow - Pensionhotel - HoteleHotel 9827 Glasgow - Pensionhotel - Hotele
Nazwa:  Hotel 9827 Glasgow
Miasto:  Glasgow
Kraj:  England
 

 Ten tekst jest dostępny w: csendeskplfresithurubgslhrronl

Hostel w mieście. W hostelu znajduje się jadalnia. Parking ogólnodostępny-płatny. Pociąg (stacja Exhibition Centre) 500m. Lotnisko (Glasgow International Airport) 10km. Glasgow - centrum 1km.
pojemność zakwaterowania:
1-osobowy pokój, TV-SAT, czajnik elektryczny, suszarka do włosów, rzeczy potrzebne do prasowania, łazienka z prysznicem i WC.
2-osobowy pokój, TV-SAT, czajnik elektryczny, suszarka do włosów, rzeczy potrzebne do prasowania, łazienka z prysznicem i WC.
3-osobowy pokój, TV-SAT, czajnik elektryczny, suszarka do włosów, rzeczy potrzebne do prasowania, łazienka z prysznicem i WC.
4-osobowy pokój, TV-SAT, czajnik elektryczny, suszarka do włosów, rzeczy potrzebne do prasowania, łazienka z prysznicem i WC.
1-osobowy pokój, TV-SAT, czajnik elektryczny, suszarka do włosów, rzeczy potrzebne do prasowania, wspólny węzeł sanitarny (prysznic, WC) na korytarzu.
 

Hotel ceny

 
 
facebook g+ twitter