Europa > England > Glasgow > Argyll Hotel

Informacje o obiekcie Argyll Hotel

Witamy na Argyll Hotel na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Argyll Hotel, o cenach, udogodnień i atrakcji w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe Argyll Hotel, jeśli nie zawierają one informacje kontaktowe Argyll Hotel, można sprawdzić dostępność Argyll Hotel, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Argyll Hotel

Argyll Hotel - Pensionhotel - HoteleArgyll Hotel - Pensionhotel - HoteleArgyll Hotel - Pensionhotel - HoteleArgyll Hotel - Pensionhotel - HoteleArgyll Hotel - Pensionhotel - HoteleArgyll Hotel - Pensionhotel - HoteleArgyll Hotel - Pensionhotel - HoteleArgyll Hotel - Pensionhotel - HoteleArgyll Hotel - Pensionhotel - HoteleArgyll Hotel - Pensionhotel - HoteleArgyll Hotel - Pensionhotel - HoteleArgyll Hotel - Pensionhotel - HoteleArgyll Hotel - Pensionhotel - HoteleArgyll Hotel - Pensionhotel - HoteleArgyll Hotel - Pensionhotel - HoteleArgyll Hotel - Pensionhotel - HoteleArgyll Hotel - Pensionhotel - Hotele
Nazwa:  Argyll Hotel
Ulica:  973 Sauchiehall St
Miasto:  G3 7TQ Glasgow
Kraj:  England
Mapa:  Przejdź do mapy
Średnia cena:
Osoba/noc
107 zł
£22
 

 Ten tekst jest dostępny w: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krótki opis

Ten tradycyjny, rodzinny hotel usytuowany jest w odległości 800 metrów od centrum wystawowo-konferencyjnego SECC oraz galerii sztuki i muzeum Kelvingrove. Oferuje on bezpłatne WiFi, bezpłatny parking (z ograniczoną liczbą miejsc postojowych), wyżywienie w atrakcyjnej cenie oraz zakwaterowanie w pokojach z łazienką. Hotel Argyll znajduje się przy ulicy Sauchiehall Street, naprzeciwko parku Kelvingrove i w odległości około 1,5 km na zachód od centrum Glasgow. Autostrada M8 i dworzec kolejowy Exhibition Centre oddalone są od obiektu o 1,6 km. Pokoje urządzono w indywidualnym stylu i wyposażono w suszarkę do włosów oraz telewizor z dostępem do cyfrowych kanałów platformy Freeview. Do dyspozycji Gości jest również kawa i herbata. Na wszystkie piętra hotelu Argyll można dostać się windą. Obiekt oferuje także niewielki prywatny parking oraz miejsca parkingowe przy ulicy.


Ważne informacje

Liczba bezpłatnych miejsc parkingowych jest ograniczona i są one oferowane w zależności od dostępności. W pobliżu dostępny jest także płatny parking. Od 24 grudnia 2016 do 5 stycznia 2017 kolacja nie jest podawana. W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie.

 
 
facebook g+ twitter