Europa > England > Glasgow > The Willow Hotel

Informacje o obiekcie The Willow Hotel

Witamy na The Willow Hotel na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego The Willow Hotel, o cenach, udogodnień i atrakcji w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe The Willow Hotel, jeśli nie zawierają one informacje kontaktowe The Willow Hotel, można sprawdzić dostępność The Willow Hotel, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • The Willow Hotel

The Willow Hotel - Pensionhotel - HoteleThe Willow Hotel - Pensionhotel - HoteleThe Willow Hotel - Pensionhotel - HoteleThe Willow Hotel - Pensionhotel - HoteleThe Willow Hotel - Pensionhotel - HoteleThe Willow Hotel - Pensionhotel - HoteleThe Willow Hotel - Pensionhotel - HoteleThe Willow Hotel - Pensionhotel - HoteleThe Willow Hotel - Pensionhotel - Hotele
Nazwa:  The Willow Hotel
Ulica:  228 Renfrew Street
Miasto:  G3 6TX Glasgow
Kraj:  England
Mapa:  Przejdź do mapy
Średnia cena:
Osoba/noc
146 zł
£30
 

 Ten tekst jest dostępny w: csendeplfresptitsvrubgnorotrnlelarzhja

Krótki opis

Ten rodzinny pensjonat jest usytuowany w tętniącym życiem centrum miasta Glasgow. Obiekt oferuje pełne śniadanie szkockie oraz pokoje z łazienką. Główny dworzec kolejowy w Glasgow jest oddalony od pensjonatu o zaledwie 15 minut spacerem. Centrum kongresowe SECC w Glasgow oraz muzeum z galerią sztuki Kelvingrove dzieli od obiektu 25 minut spacerem. Pensjonat The Willow jest położony przy ulicy Sauchiehall Street. W promieniu 10 minut spacerem od obiektu znajduje się wiele sklepów, barów i restauracji. Jasne pokoje w pensjonacie The Willow Guest House dysponują telewizorem. Goście mogą zrelaksować się w zaciszu swojego pokoju, popijając bezpłatną kawę lub herbatę. Wyposażenie pokoi obejmuje ponadto żelazko i suszarkę do włosów. W budynku można korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu. Codziennie rano w jadalni podawane jest śniadanie na ciepło, które obejmuje tost, jajka oraz kawę lub herbatę.


Ważne informacje

W przypadku złamania zakazu palenia naliczona zostanie dodatkowa opłata w wysokości 50 GBP. Goście zobowiązani są do pokrycia kosztów ewentualnych szkód wyrządzonych w obiekcie podczas pobytu. Miejsca parkingowe są przydzielane w zależności od dostępności. Bilety parkingowe kosztują 2 GBP. Można z nich korzystać na ulicach sąsiadujących z budynkiem i przyległych do niego.

 
 
facebook g+ twitter