Europa > England > Sandown > Tarvic2 Hotel

Informacje o obiekcie Tarvic2 Hotel

Witamy na Tarvic2 Hotel na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Tarvic2 Hotel, o cenach, udogodnień i atrakcji w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe Tarvic2 Hotel, jeśli nie zawierają one informacje kontaktowe Tarvic2 Hotel, można sprawdzić dostępność Tarvic2 Hotel, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Tarvic2 Hotel

Tarvic2 Hotel - Pensionhotel - HoteleTarvic2 Hotel - Pensionhotel - HoteleTarvic2 Hotel - Pensionhotel - HoteleTarvic2 Hotel - Pensionhotel - HoteleTarvic2 Hotel - Pensionhotel - HoteleTarvic2 Hotel - Pensionhotel - HoteleTarvic2 Hotel - Pensionhotel - HoteleTarvic2 Hotel - Pensionhotel - HoteleTarvic2 Hotel - Pensionhotel - HoteleTarvic2 Hotel - Pensionhotel - HoteleTarvic2 Hotel - Pensionhotel - HoteleTarvic2 Hotel - Pensionhotel - HoteleTarvic2 Hotel - Pensionhotel - HoteleTarvic2 Hotel - Pensionhotel - HoteleTarvic2 Hotel - Pensionhotel - HoteleTarvic2 Hotel - Pensionhotel - HoteleTarvic2 Hotel - Pensionhotel - Hotele
Nazwa:  Tarvic2 Hotel
Ulica:  Culver Parade, Isle of Wight
Miasto:  PO36 8AS Sandown
Kraj:  England
Mapa:  Przejdź do mapy
Średnia cena:
Osoba/noc
162 zł
£32
 

 Ten tekst jest dostępny w: endeplfritsvrunlzh

Krótki opis

Hotel Tarvic2 położony jest po przeciwnej stronie ulicy od zatoki Sandown, w odległości krótkiego spaceru od plaż i centrum miasta Sandown. Oferuje on całodobową recepcję, bar i 2 restauracje. Wszystkie pokoje w hotelu Tarvic2 dysponują łazienką. Inne udogodnienia obejmują kawę/herbatę oraz telewizor. Z wielu pokoi roztacza się widok na morze. Na życzenie dostępny jest sprzęt do prasowania i suszarka do włosów. Z hotelowej kawiarni i tarasu można podziwiać widok na zatokę Sandown. Goście mogą również wybrać się do baru oraz 2 restauracji w stylu kontynentalnym. Dworzec kolejowy w Sandown znajduje się 10 minut spacerem od obiektu. Dojazd na lotnisko Sandown zajmuje 10 minut.

 
 
facebook g+ twitter