Europa > England > Loxton > Webbington Hotel

Informacje o obiekcie Webbington Hotel

Witamy na Webbington Hotel na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Webbington Hotel, o cenach, udogodnień i atrakcji w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe Webbington Hotel, jeśli nie zawierają one informacje kontaktowe Webbington Hotel, można sprawdzić dostępność Webbington Hotel, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Webbington Hotel

Webbington Hotel - Pensionhotel - HoteleWebbington Hotel - Pensionhotel - HoteleWebbington Hotel - Pensionhotel - HoteleWebbington Hotel - Pensionhotel - HoteleWebbington Hotel - Pensionhotel - HoteleWebbington Hotel - Pensionhotel - HoteleWebbington Hotel - Pensionhotel - HoteleWebbington Hotel - Pensionhotel - HoteleWebbington Hotel - Pensionhotel - HoteleWebbington Hotel - Pensionhotel - HoteleWebbington Hotel - Pensionhotel - HoteleWebbington Hotel - Pensionhotel - HoteleWebbington Hotel - Pensionhotel - HoteleWebbington Hotel - Pensionhotel - HoteleWebbington Hotel - Pensionhotel - HoteleWebbington Hotel - Pensionhotel - HoteleWebbington Hotel - Pensionhotel - Hotele
Nazwa:  Webbington Hotel
Ulica:  Loxton
Miasto:  BS26 2HU Loxton
Kraj:  England
Mapa:  Przejdź do mapy
Średnia cena:
Osoba/noc
368 zł
£71
 

 Ten tekst jest dostępny w: endeplfresitsvrutrnlarzh

Krótki opis

Hotel ten położony jest na południowym stoku wzgórz Mendip Hills, z widokiem na malowniczą wioskę Loxton. Hotel ten oferuje bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz odnowione centrum rekreacyjne, gdzie dostępny jest podgrzewany kryty basen. Po zainwestowaniu miliona funtów w remont swoich obiektów rekreacyjnych, hotel Webbington oferuje Gościom nowy kryty basen z podgrzewaną wodą, w pełni wyposażoną salę gimnastyczną, łaźnię parową, saunę oraz solarium. Gościom pragnącym odrobiny dodatkowej przyjemności i luksusu hotel oferuje usługi kosmetyczne i aromaterapię. Na tarasie hotelu znajduje się nowy bar, z którego roztacza się piękny widok na okolicę Somerset. Przepiękne widoki na dolinę roztaczają się także z przyległego oszklonego patio oraz 2 oświetlonych kortów tenisowych. Doskonała restauracja serwuje wybór świeżych dań i może sprostać większości wymagań żywieniowych. Na miejscu do dyspozycji Gości jest bezpłatny parking.


Ważne informacje

Uwaga: w większość weekendów w hotelu odbywają się wesela i duże przyjęcia. W związku z tym Goście mogą doświadczyć niedogodności związanych z hałasem. Plan imprez na weekend można sprawdzić w hotelu bezpośrednio przed przyjazdem. Hotel mieści się w budynku bez windy. Dostępna jest ograniczona liczba pokoi na parterze.

 
 
facebook g+ twitter