Europa > Niemcy > Berlin kraj > Berlin okręg > Berlin > Upper Room Hotel Kurfürstendamm

Informacje o obiekcie Upper Room Hotel Kurfürstendamm

Witamy na Upper Room Hotel Kurfürstendamm na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Upper Room Hotel Kurfürstendamm, o cenach, udogodnień i atrakcji w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe Upper Room Hotel Kurfürstendamm, jeśli nie zawierają one informacje kontaktowe Upper Room Hotel Kurfürstendamm, można sprawdzić dostępność Upper Room Hotel Kurfürstendamm, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Upper Room Hotel Kurfürstendamm

Upper Room Hotel Kurfürstendamm - Pensionhotel - HoteleUpper Room Hotel Kurfürstendamm - Pensionhotel - HoteleUpper Room Hotel Kurfürstendamm - Pensionhotel - HoteleUpper Room Hotel Kurfürstendamm - Pensionhotel - HoteleUpper Room Hotel Kurfürstendamm - Pensionhotel - HoteleUpper Room Hotel Kurfürstendamm - Pensionhotel - HoteleUpper Room Hotel Kurfürstendamm - Pensionhotel - HoteleUpper Room Hotel Kurfürstendamm - Pensionhotel - HoteleUpper Room Hotel Kurfürstendamm - Pensionhotel - HoteleUpper Room Hotel Kurfürstendamm - Pensionhotel - HoteleUpper Room Hotel Kurfürstendamm - Pensionhotel - HoteleUpper Room Hotel Kurfürstendamm - Pensionhotel - HoteleUpper Room Hotel Kurfürstendamm - Pensionhotel - HoteleUpper Room Hotel Kurfürstendamm - Pensionhotel - HoteleUpper Room Hotel Kurfürstendamm - Pensionhotel - HoteleUpper Room Hotel Kurfürstendamm - Pensionhotel - HoteleUpper Room Hotel Kurfürstendamm - Pensionhotel - Hotele
Nazwa:  Upper Room Hotel Kurfürstendamm
Ulica:  Rankestraße 3
Miasto:  10789 Berlin
Województwo:  Berlin okręg
Okręg:  Berlin kraj
Kraj:  Niemcy
Mapa:  Przejdź do mapy
Średnia cena:
Osoba/noc
32 €
135 zł
 

 Ten tekst jest dostępny w: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krótki opis

Hotel ten położony jest w samym sercu zachodniej części Berlina i mieści się w zabytkowym budynku, 2 minuty spacerem od handlowej ulicy Kurfürstendamm. Hotel oferuje bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu i stanowi doskonałą bazę na zakupy i wycieczki po mieście. Hotel Upper Room oferuje przytulne pokoje z telewizorem z płaskim ekranem, biurkiem i łazienką. Hotel Upper Room znajduje się w pobliżu wielu przystanków autobusowych oraz stacji kolejki miejskiej i metra. Może się on poszczycić fantastycznymi połączeniami komunikacyjnymi ze wszystkimi częściami Berlina, łącznie z centrum wystawowym ICC. Z hotelu Upper Room można szybko dojść do najważniejszych atrakcji turystycznych Berlina. Jest on usytuowany w niewielkiej odległości od berlińskiego zoo, teatru Theater des Westens, słynnego domu towarowego KaDeWe oraz centrum handlowego Europa-Center, w którym mieści się wiele sklepów i restauracji. Po pełnym wrażeń dniu można zrelaksować się w hotelowym salonie lub udać się na odprężającą lampkę wina do baru.


Ważne informacje

Hotel nie jest przystosowany dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Upper Room Hotel Kurfürstendamm znajduje się na 4. i 5. piętrze. Aby dojść do windy, należy pokonać kilka stopni. Windą można dostać się tylko do pokoi na 4. piętrze. Do pokoi na 5. piętrze prowadzą spiralne schody zaczynające się na 4. piętrze. Płatność za cały pobyt należy uregulować po przyjeździe.

 
 
facebook g+ twitter