Australia > Fidżi > Nadi > Mercure Nadi

Informacje o obiekcie Mercure Nadi

Witamy na Mercure Nadi na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Mercure Nadi, o cenach, udogodnień i atrakcji w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe Mercure Nadi, jeśli nie zawierają one informacje kontaktowe Mercure Nadi, można sprawdzić dostępność Mercure Nadi, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Mercure Nadi

Mercure Nadi - Pensionhotel - HoteleMercure Nadi - Pensionhotel - HoteleMercure Nadi - Pensionhotel - HoteleMercure Nadi - Pensionhotel - HoteleMercure Nadi - Pensionhotel - HoteleMercure Nadi - Pensionhotel - HoteleMercure Nadi - Pensionhotel - HoteleMercure Nadi - Pensionhotel - HoteleMercure Nadi - Pensionhotel - HoteleMercure Nadi - Pensionhotel - HoteleMercure Nadi - Pensionhotel - HoteleMercure Nadi - Pensionhotel - HoteleMercure Nadi - Pensionhotel - HoteleMercure Nadi - Pensionhotel - HoteleMercure Nadi - Pensionhotel - HoteleMercure Nadi - Pensionhotel - HoteleMercure Nadi - Pensionhotel - Hotele
Nazwa:  Mercure Nadi
Ulica:  Queens Road
Miasto:  Nadi
Kraj:  Fidżi
Mapa:  Przejdź do mapy
Średnia cena:
Osoba/noc
$140
242 zł
 

 Ten tekst jest dostępny w: endeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Krótki opis

Hotel Nadi Mercure położony jest na terenie pięknych, tropikalnych ogrodów o powierzchni 5 akrów i oddalony jest o jedynie 3 minuty od lotniska i 5 minut od centrum miasta. Hotel ten dysponuje 85 pokojami mieszczącymi się w 2 skrzydłach oferujących widok na stylowy basen, malownicze ogrody i centrum spa. W hotelu znajduje się również restauracja, w której można zjeść posiłek na świeżym powietrzu na tarasie przy basenie, a także odprężający bar. Hotel Mercure Nadi Fiji usytuowany jest w pobliżu wszystkich głównych atrakcji turystycznych na Fidżi, w tym plaż, parków, ogrodów, pól golfowych, sklepów, bazarów, teatrów, kin, kawiarni i restauracji. Goście mogą również wybrać się z niego na jednodniowe wycieczki po wyspie, jako że hotel znajduje się w pobliżu portu promowego.


Ważne informacje

Hotel oferuje bezpłatny transfer z lotniska w mieście Nadi. Goście hotelu Mercure Nadi zainteresowani skorzystaniem z tej usługi proszeni są o wcześniejsze poinformowanie o tym obiektu. W takim wypadku w miejscu na uwagi w formularzu rezerwacji należy podać numer lotu i planowaną godzinę przylotu. Stosowne informacje można przekazać również kontaktując się bezpośrednio z obiektem. Dane kontaktowe znajdują się w potwierdzeniu rezerwacji.

 
 
facebook g+ twitter