Australia > Fidżi > Nadi > Club Fiji Resort

Informacje o obiekcie Club Fiji Resort

Witamy na Club Fiji Resort na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Club Fiji Resort, o cenach, udogodnień i atrakcji w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe Club Fiji Resort, jeśli nie zawierają one informacje kontaktowe Club Fiji Resort, można sprawdzić dostępność Club Fiji Resort, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Club Fiji Resort

Club Fiji Resort - Pensionhotel - HoteleClub Fiji Resort - Pensionhotel - HoteleClub Fiji Resort - Pensionhotel - HoteleClub Fiji Resort - Pensionhotel - HoteleClub Fiji Resort - Pensionhotel - HoteleClub Fiji Resort - Pensionhotel - HoteleClub Fiji Resort - Pensionhotel - HoteleClub Fiji Resort - Pensionhotel - HoteleClub Fiji Resort - Pensionhotel - HoteleClub Fiji Resort - Pensionhotel - HoteleClub Fiji Resort - Pensionhotel - HoteleClub Fiji Resort - Pensionhotel - HoteleClub Fiji Resort - Pensionhotel - HoteleClub Fiji Resort - Pensionhotel - HoteleClub Fiji Resort - Pensionhotel - HoteleClub Fiji Resort - Pensionhotel - HoteleClub Fiji Resort - Pensionhotel - Hotele
Nazwa:  Club Fiji Resort
Ulica:  Wailoaloa Beach
Miasto:  0000 Nadi
Kraj:  Fidżi
Mapa:  Przejdź do mapy
Średnia cena:
Osoba/noc
$180
311 zł
 

 Ten tekst jest dostępny w: csendeskplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Krótki opis

Ośrodek Club Fiji jest położony przy plaży w zacisznej zatoce, zaledwie 4 km od miasta Nadi. Oferuje on zakwaterowanie w bungalowach i willach. Wszystkie bungalowy i wille dysponują werandą, a z większości z nich roztacza się widok na ocean. Goście ośrodka Club Fiji Islands mogą zrelaksować się w dużym, odkrytym basenie lub skorzystać z masażu na plaży. Do ich dyspozycji są też hamaki pod palmami kokosowymi oraz leżaki w cieniu trzcinowych parasoli. Restauracja JB's, z widokiem na ocean, zaprasza na dania kuchni zachodniej i azjatyckiej oraz tradycyjne potrawy fidżyjskie. Co tydzień urządzany jest grill na plaży. W ośrodku znajdują się ponadto 2 bary oraz stół bilardowy. Wszystkie wille i bungalowy w ośrodku Club Fiji dysponują klimatyzacją, lodówką oraz łazienką z prysznicem. Niektóre z nich usytuowane są bezpośrednio przy plaży. Goście mogą uprawiać sporty wodne, takie jak żeglarstwo, wędkarstwo i nurkowanie, w tym nurkowanie z rurką. Ośrodek organizuje transfer w obie strony z międzynarodowego lotniska Nadi, oddalonego od obiektu o 8 km.


Ważne informacje

Obiekt zapewnia bezpłatny odbiór z lotniska. Goście, którzy chcą skorzystać z tej usługi, proszeni są o wcześniejszy kontakt z personelem obiektu Club Fiji Resort. Dane kontaktowe znajdują się w potwierdzeniu rezerwacji. Goście proszeni są o wcześniejsze poinformowanie personelu obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Stosowną informację można wpisać w miejscu na uwagi w formularzu rezerwacji lub przekazać bezpośrednio personelowi. Dane kontaktowe znajdują się w potwierdzeniu rezerwacji.

 
 
facebook g+ twitter