Afryka > Libia > Tripoli > Awal Hotel Tripoli

Informacje o obiekcie Awal Hotel Tripoli

Witamy na Awal Hotel Tripoli na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Awal Hotel Tripoli, o cenach, udogodnień i atrakcji w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe Awal Hotel Tripoli, jeśli nie zawierają one informacje kontaktowe Awal Hotel Tripoli, można sprawdzić dostępność Awal Hotel Tripoli, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Awal Hotel Tripoli

Awal Hotel Tripoli - Pensionhotel - HoteleAwal Hotel Tripoli - Pensionhotel - HoteleAwal Hotel Tripoli - Pensionhotel - HoteleAwal Hotel Tripoli - Pensionhotel - HoteleAwal Hotel Tripoli - Pensionhotel - HoteleAwal Hotel Tripoli - Pensionhotel - HoteleAwal Hotel Tripoli - Pensionhotel - HoteleAwal Hotel Tripoli - Pensionhotel - HoteleAwal Hotel Tripoli - Pensionhotel - HoteleAwal Hotel Tripoli - Pensionhotel - HoteleAwal Hotel Tripoli - Pensionhotel - HoteleAwal Hotel Tripoli - Pensionhotel - HoteleAwal Hotel Tripoli - Pensionhotel - HoteleAwal Hotel Tripoli - Pensionhotel - HoteleAwal Hotel Tripoli - Pensionhotel - HoteleAwal Hotel Tripoli - Pensionhotel - HoteleAwal Hotel Tripoli - Pensionhotel - Hotele
Nazwa:  Awal Hotel Tripoli
Ulica:  Meseera El Kubra Street, 10.03.271, off Omar El Mokhtar Street, Tripoli
Miasto:  Tripoli
Kraj:  Libia
Mapa:  Przejdź do mapy
Średnia cena:
Osoba/noc
348 zł
75 €
 

 Ten tekst jest dostępny w: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krótki opis

Czterogwiazdkowy hotel Awal położony jest w centrum Trypolisu i oferuje zakwaterowanie w pokojach z bezpłatnym dostępem do Internetu oraz 32-calowym telewizorem LCD. Obiekt oddalony jest o 5 minut spacerem od terenów międzynarodowych targów w Trypolisie. Personel recepcji służy Gościom pomocą przez całą dobę i oferuje usługi pralni oraz czyszczenia butów. Hotelowa restauracja czynna jest w porze śniadania. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i zostały wyposażone w biurko oraz minibar. Dla wygody Gości w pokojach dostępny jest również szlafrok i kapcie. Hotel Awal zlokalizowany jest w odległości niespełna 500 metrów od wybrzeża Morza Śródziemnego oraz 1 km od placu Męczenników. Obiekt oddalony jest również o 30 km od portu lotniczego Trypolis. Na życzenie organizowany jest transfer.


Ważne informacje

Obywatele niektórych państw mogą otrzymać wizę wjazdową po przybyciu na lotnisko docelowe. Przed wyjazdem z kraju należy zapoznać się z obowiązującymi przepisami wizowymi. W pokojach do dyspozycji Gości jest przewodowy dostęp do Internetu.

 
 
facebook g+ twitter