Europa > Francja > Rodan-Alpy > Rodan > Lyon > Hotel Saint Vincent

Informacje o obiekcie Hotel Saint Vincent

Witamy na Hotel Saint Vincent na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Hotel Saint Vincent, o cenach, udogodnień i atrakcji w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe Hotel Saint Vincent, jeśli nie zawierają one informacje kontaktowe Hotel Saint Vincent, można sprawdzić dostępność Hotel Saint Vincent, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Hotel Saint Vincent

Hotel Saint Vincent - Pensionhotel - HoteleHotel Saint Vincent - Pensionhotel - HoteleHotel Saint Vincent - Pensionhotel - HoteleHotel Saint Vincent - Pensionhotel - HoteleHotel Saint Vincent - Pensionhotel - HoteleHotel Saint Vincent - Pensionhotel - HoteleHotel Saint Vincent - Pensionhotel - HoteleHotel Saint Vincent - Pensionhotel - HoteleHotel Saint Vincent - Pensionhotel - HoteleHotel Saint Vincent - Pensionhotel - HoteleHotel Saint Vincent - Pensionhotel - HoteleHotel Saint Vincent - Pensionhotel - HoteleHotel Saint Vincent - Pensionhotel - HoteleHotel Saint Vincent - Pensionhotel - HoteleHotel Saint Vincent - Pensionhotel - HoteleHotel Saint Vincent - Pensionhotel - HoteleHotel Saint Vincent - Pensionhotel - Hotele
Nazwa:  Hotel Saint Vincent
Ulica:  9 rue Pareille
Miasto:  69001 Lyon
Województwo:  Rodan
Okręg:  Rodan-Alpy
Kraj:  Francja
Mapa:  Przejdź do mapy
Średnia cena:
Osoba/noc
300 zł
70 €
 

 Ten tekst jest dostępny w: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Krótki opis

Hotel Saint Vincent oddalony jest o 500 metrów od ratusza w Lyonie. Wszystkie pokoje dysponują telewizorem z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej oraz łazienką z suszarką do włosów i bezpłatnym zestawem kosmetyków. W pokoju widoczne są belki stropowe. Podłogi w tych eleganckich pokojach są drewniane. Wyposażenie pokoi obejmuje biurko i telefon. Na terenie całego hotelu można korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu. Śniadanie serwowane jest codziennie rano w jadalni z kamiennymi ścianami. Restauracje znajdują się w odległości niespełna 100 metrów od hotelu. Hotel Saint Vincent znajduje się w odległości 50 metrów od rzeki Saône i 500 metrów od Muzeum Sztuk Pięknych w Lyonie. Dworzec kolejowy Lyon Perrache oddalony jest o 2 km od obiektu.

 
 
facebook g+ twitter