Europa > Włochy > Kalabria > Vibo Walentia > Tropea > Hotel Valemare

Informacje o obiekcie Hotel Valemare

Witamy na Hotel Valemare na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Hotel Valemare, o cenach, udogodnień i atrakcji w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe Hotel Valemare, jeśli nie zawierają one informacje kontaktowe Hotel Valemare, można sprawdzić dostępność Hotel Valemare, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Hotel Valemare

Hotel Valemare - Pensionhotel - HoteleHotel Valemare - Pensionhotel - HoteleHotel Valemare - Pensionhotel - HoteleHotel Valemare - Pensionhotel - HoteleHotel Valemare - Pensionhotel - HoteleHotel Valemare - Pensionhotel - HoteleHotel Valemare - Pensionhotel - HoteleHotel Valemare - Pensionhotel - HoteleHotel Valemare - Pensionhotel - HoteleHotel Valemare - Pensionhotel - HoteleHotel Valemare - Pensionhotel - HoteleHotel Valemare - Pensionhotel - HoteleHotel Valemare - Pensionhotel - HoteleHotel Valemare - Pensionhotel - HoteleHotel Valemare - Pensionhotel - HoteleHotel Valemare - Pensionhotel - HoteleHotel Valemare - Pensionhotel - Hotele
Nazwa:  Hotel Valemare
Ulica:  Via Croce 19
Miasto:  89861 Tropea
Województwo:  Vibo Walentia
Okręg:  Kalabria
Kraj:  Włochy
Mapa:  Przejdź do mapy
Średnia cena:
Osoba/noc
229 zł
53 €
 

 Ten tekst jest dostępny w: csendeskplfresptithusvrudanorotrnlarzhja

Krótki opis

Hotel Valemare usytuowany jest w miejscowości Tropea, zaledwie 150 metrów od piaszczystej plaży, na którą można zejść prywatnymi schodami. W całym obiekcie zapewniono bezpłatne WiFi. Do dyspozycji Gości jest także ogród oraz klimatyzowane pokoje z telewizorem z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych. Obiekt oferuje przestronne pokoje z łazienką wyposażoną w bezpłatny zestaw kosmetyków i suszarkę do włosów. Większość pokoi dysponuje balkonem i zapewnia widoki na morze. Śniadanie kontynentalne, składające się ze słonych i słodkich przysmaków, serwowane jest codziennie od godziny 06:30 na tarasie z widokiem na Morze Tyrreńskie. W oddalonym o 200 metrów zabytkowym centrum miasta znajduje się kilka restauracji i sklepów. Obiekt usytuowany jest w odległości 1 km od dworca kolejowego w Tropei. W 9 minut można dojść z obiektu do katedry. Dojazd z hotelu na przylądek Capo Vaticano zajmuje 12 minut.

 
 
facebook g+ twitter