Europa > Włochy > Kalabria > Vibo Walentia > Tropea > Hotel La Pineta

Informacje o obiekcie Hotel La Pineta

Witamy na Hotel La Pineta na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Hotel La Pineta, o cenach, udogodnień i atrakcji w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe Hotel La Pineta, jeśli nie zawierają one informacje kontaktowe Hotel La Pineta, można sprawdzić dostępność Hotel La Pineta, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Hotel La Pineta

Hotel La Pineta - Pensionhotel - HoteleHotel La Pineta - Pensionhotel - HoteleHotel La Pineta - Pensionhotel - HoteleHotel La Pineta - Pensionhotel - HoteleHotel La Pineta - Pensionhotel - HoteleHotel La Pineta - Pensionhotel - HoteleHotel La Pineta - Pensionhotel - HoteleHotel La Pineta - Pensionhotel - HoteleHotel La Pineta - Pensionhotel - HoteleHotel La Pineta - Pensionhotel - HoteleHotel La Pineta - Pensionhotel - HoteleHotel La Pineta - Pensionhotel - HoteleHotel La Pineta - Pensionhotel - HoteleHotel La Pineta - Pensionhotel - HoteleHotel La Pineta - Pensionhotel - HoteleHotel La Pineta - Pensionhotel - HoteleHotel La Pineta - Pensionhotel - Hotele
Nazwa:  Hotel La Pineta
Ulica:  Via Marina 150
Miasto:  89861 Tropea
Województwo:  Vibo Walentia
Okręg:  Kalabria
Kraj:  Włochy
 

 Ten tekst jest dostępny w: csendeplfresitsvrunotrnlelarzh

Krótki opis

Hotel La Pineta usytuowany jest nieopodal lasu sosnowego, zaledwie 4 minuty spacerem od piaszczystej plaży w kurorcie Tropea. Na miejscu można zagrać w tenisa ziemnego i bilard. Cena zakwaterowania obejmuje bezprzewodowy dostęp do Internetu. Pokoje są przestronne i klimatyzowane. W każdym z nich znajduje się telewizor z płaskim ekranem, niewielka lodówka, nowoczesne meble, jak również łazienka z bezpłatnym zestawem kosmetyków. Podłogi wyłożone zostały kafelkami. O poranku w hotelu Pineta serwowane jest włoskie śniadanie na słodko, które składa się z croissantów oraz gorących i zimnych napojów. W porze lunchu i kolacji hotelowa restauracja zaprasza na specjały kuchni lokalnej i międzynarodowej. Goście mogą korzystać z partnerskiej prywatnej plaży. Hotel oddalony jest o 10 minut spacerem od zabytkowego centrum Tropei oraz o niecałe 30 km od miejscowości Vibo Valentia.

 
 
facebook g+ twitter