Europa > Litwa > Vilnius > Hotel Apia

Informacje o obiekcie Hotel Apia

Witamy na Hotel Apia na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Hotel Apia, o cenach, udogodnień i atrakcji w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe Hotel Apia, jeśli nie zawierają one informacje kontaktowe Hotel Apia, można sprawdzić dostępność Hotel Apia, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Hotel Apia

Hotel Apia - Pensionhotel - HoteleHotel Apia - Pensionhotel - HoteleHotel Apia - Pensionhotel - HoteleHotel Apia - Pensionhotel - HoteleHotel Apia - Pensionhotel - HoteleHotel Apia - Pensionhotel - HoteleHotel Apia - Pensionhotel - HoteleHotel Apia - Pensionhotel - HoteleHotel Apia - Pensionhotel - HoteleHotel Apia - Pensionhotel - HoteleHotel Apia - Pensionhotel - HoteleHotel Apia - Pensionhotel - HoteleHotel Apia - Pensionhotel - HoteleHotel Apia - Pensionhotel - HoteleHotel Apia - Pensionhotel - HoteleHotel Apia - Pensionhotel - HoteleHotel Apia - Pensionhotel - Hotele
Nazwa:  Hotel Apia
Ulica:  Šv. Ignoto g. 12
Miasto:  LT-01144 Vilnius
Kraj:  Litwa
Mapa:  Przejdź do mapy
Średnia cena:
Osoba/noc
255 zł
57 €
 

 Ten tekst jest dostępny w: endeplfresptitsvrudanofitrnlarzhja

Krótki opis

Stylowy hotel Apia jest położony w samym sercu Starego Miasta w Wilnie. Roztacza się z niego widok na zabytkową dzielnicę. Bezpośrednio przy hotelu znajduje się parking. Dworzec kolejowy w Wilnie oddalony jest o 2 km. Pokoje w hotelu Apia urządzone są w klasycznym stylu, a podłogi w nich są wyłożone drewnem. Każdy pokój obejmuje prywatną łazienkę z podgrzewaną podłogą i suszarką do włosów. Do dyspozycji Gości jest także bezpłatne WiFi oraz telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych. Śniadanie serwowane jest w pięciogwiazdkowym hotelu Narutis, który jest oddalony o zaledwie 350 metrów. W hotelu tym mieści się także spa, z którego można korzystać za dodatkową opłatą. W okolicy znajdują się liczne bary, kawiarnie i restauracje. Personel hotelu z chęcią pomoże zarezerwować wycieczki po Wilnie. Goście otrzymają także przewodnik po mieście. Obiekt oferuje ponadto transfer lotniskowy w obie strony i możliwość wynajęcia samochodu. Od międzynarodowego portu lotniczego Wilno dzieli hotel Apia 7 km, a Cerkiew św. Mikołaja jest od niego oddalona o 500 metrów.

 
 
facebook g+ twitter