Europa > Litwa > Vilnius > Kempinski Hotel Cathedral Square

Informacje o obiekcie Kempinski Hotel Cathedral Square

Witamy na Kempinski Hotel Cathedral Square na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Kempinski Hotel Cathedral Square, o cenach, udogodnień i atrakcji w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe Kempinski Hotel Cathedral Square, jeśli nie zawierają one informacje kontaktowe Kempinski Hotel Cathedral Square, można sprawdzić dostępność Kempinski Hotel Cathedral Square, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Kempinski Hotel Cathedral Square

Kempinski Hotel Cathedral Square - Pensionhotel - HoteleKempinski Hotel Cathedral Square - Pensionhotel - HoteleKempinski Hotel Cathedral Square - Pensionhotel - HoteleKempinski Hotel Cathedral Square - Pensionhotel - HoteleKempinski Hotel Cathedral Square - Pensionhotel - HoteleKempinski Hotel Cathedral Square - Pensionhotel - HoteleKempinski Hotel Cathedral Square - Pensionhotel - HoteleKempinski Hotel Cathedral Square - Pensionhotel - HoteleKempinski Hotel Cathedral Square - Pensionhotel - HoteleKempinski Hotel Cathedral Square - Pensionhotel - HoteleKempinski Hotel Cathedral Square - Pensionhotel - HoteleKempinski Hotel Cathedral Square - Pensionhotel - HoteleKempinski Hotel Cathedral Square - Pensionhotel - HoteleKempinski Hotel Cathedral Square - Pensionhotel - HoteleKempinski Hotel Cathedral Square - Pensionhotel - HoteleKempinski Hotel Cathedral Square - Pensionhotel - HoteleKempinski Hotel Cathedral Square - Pensionhotel - Hotele
Nazwa:  Kempinski Hotel Cathedral Square
Ulica:  Universiteto g. 14/2
Miasto:  LT-01122 Vilnius
Kraj:  Litwa
Mapa:  Przejdź do mapy
Średnia cena:
Osoba/noc
779 zł
168 €
 

 Ten tekst jest dostępny w: endeplfresptitsvrudanofirotrnlelarzhja

Krótki opis

Hotel Kempinski Cathedral Square znajduje się na Starym Mieście, na placu Katedralnym naprzeciwko baszty Giedymina. Oferuje on eleganckie, klimatyzowane pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz wstęp do centrum spa. Każdy pokój w hotelu Kempinski wyposażony jest w telewizor z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej i zapewnia widok na miasto. Utrzymane w pastelowych kolorach pokoje wyposażone są w solidne, drewniane meble i subtelne oświetlenie. Do dyspozycji Gości jest także marmurowa łazienka. Hotel oferuje kryty basen, a także rozmaite zabiegi pielęgnacyjne. Chwile odprężenia zapewnia też wanna z hydromasażem, sauna i łaźnia turecka. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji lub holu, wypić drinka w barze, a także podziwiać wspaniały widok na wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO plac Katedralny. Hotel Kempinski Cathedral Square wybudowano 100 lat temu i został on całkowicie odnowiony. Obiekt zapewnia czynną przez całą dobę recepcję. Dworzec kolejowy i autobusowy oddalony jest od hotelu o 2 km, a międzynarodowe lotnisko w Wilnie – o 7 km.


Ważne informacje

Dzieci w wieku od 6 do 12 lat mogą przebywać w pokojach dwuosobowych typu deluxe z 1 lub 2 łóżkami i wstępem do spa za dodatkową opłatą w wysokości 35 EUR za dodatkowe łóżko. Zasady i godziny korzystania z centrum spa dotyczące dzieci: - niemowlęta i małe dzieci mogą korzystać ze spa w godzinach 09:00–12:00; - dzieci w wieku od 6 do 12 lat mogą korzystać ze spa w godzinach 09:00–16:00. Cały obszar spa jest strefą ciszy w celu zapewniania Gościom optymalnych warunków do relaksu. Rodzice proszeni są o dopilnowanie swoich dzieci. Osoby poniżej 16 lat nie mogą korzystać z sauny, wanny z hydromasażem i łaźni parowej.

 
 
facebook g+ twitter