Europa > Belgia > Brussel > Hotel Sandton Pillows Brussels Centre

Informacje o obiekcie Hotel Sandton Pillows Brussels Centre

Witamy na Hotel Sandton Pillows Brussels Centre na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Hotel Sandton Pillows Brussels Centre, o cenach, udogodnień i atrakcji w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe Hotel Sandton Pillows Brussels Centre, jeśli nie zawierają one informacje kontaktowe Hotel Sandton Pillows Brussels Centre, można sprawdzić dostępność Hotel Sandton Pillows Brussels Centre, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Hotel Sandton Pillows Brussels Centre

Hotel Sandton Pillows Brussels Centre - Pensionhotel - HoteleHotel Sandton Pillows Brussels Centre - Pensionhotel - HoteleHotel Sandton Pillows Brussels Centre - Pensionhotel - HoteleHotel Sandton Pillows Brussels Centre - Pensionhotel - HoteleHotel Sandton Pillows Brussels Centre - Pensionhotel - HoteleHotel Sandton Pillows Brussels Centre - Pensionhotel - HoteleHotel Sandton Pillows Brussels Centre - Pensionhotel - HoteleHotel Sandton Pillows Brussels Centre - Pensionhotel - HoteleHotel Sandton Pillows Brussels Centre - Pensionhotel - HoteleHotel Sandton Pillows Brussels Centre - Pensionhotel - HoteleHotel Sandton Pillows Brussels Centre - Pensionhotel - HoteleHotel Sandton Pillows Brussels Centre - Pensionhotel - HoteleHotel Sandton Pillows Brussels Centre - Pensionhotel - HoteleHotel Sandton Pillows Brussels Centre - Pensionhotel - HoteleHotel Sandton Pillows Brussels Centre - Pensionhotel - HoteleHotel Sandton Pillows Brussels Centre - Pensionhotel - HoteleHotel Sandton Pillows Brussels Centre - Pensionhotel - Hotele
Nazwa:  Hotel Sandton Pillows Brussels Centre
Ulica:  Place Rouppe 17
Miasto:  1000 Brussels
Kraj:  Belgia
Mapa:  Przejdź do mapy
Średnia cena:
Osoba/noc
379 zł
89 €
 

 Ten tekst jest dostępny w: csendeplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Krótki opis

Hotel Sandton Pillows Brussels Centre położony jest w samym sercu Brukseli, w odległości 500 metrów od Wielkiego Placu i figurki Manneken Pis. Obiekt ten oferuje klimatyzowane pokoje, restaurację oraz bezpłatne WiFi. W eleganckim barze koktajlowym Goście mogą się delektować drinkami oraz bezpłatnymi przekąskami. Pokoje w hotelu Sandton Pillows Brussels są przestronne i dysponują biurkiem, komfortową częścią wypoczynkową oraz telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych. Każdy pokój obejmuje nowoczesną łazienkę z prysznicem i oddzielną toaletę. Codziennie rano w obiekcie serwowane jest obfite amerykańskie śniadanie w formie bufetu. Z obiektem sąsiaduje słynna restauracja Comme Chez Soi, wyróżniona 2 gwiazdkami przewodnika Michelin. Na trasie z hotelu Sandton do Wielkiego Placu podziwiać można słynną figurkę Manneken Pis. Budynek oddalony jest o 7 minut spacerem od dworca kolejowego Bruxelles Midi, na którym zatrzymują się pociągi linii Thalys i Eurostar. Na główny dworzec kolejowy w Brukseli można dotrzeć z obiektu w 10 minut. Hotel Sandton znajduje się w odległości 100 metrów od przystanku tramwajowego Anneessens, skąd można szybko dotrzeć do różnych części miasta.


Ważne informacje

Od 31 marca do 21 kwietnia 2017 roku hotel będzie nieczynny z powodu prowadzonych prac remontowych. W przypadku rezerwacji dokonywanych w ramach oferty bezzwrotnej za pomocą karty kredytowej należącej do osoby trzeciej, personel hotelu skontaktuje się z Gośćmi w celu uzyskania niezbędnych dokumentów. Restauracja czynna jest w porze lunchu od wtorku do piątku oraz w porze kolacji w sobotę. Wszystkie rezerwacje dokonane w ramach oferty bezzwrotnej maksymalnie 3 dni przed przyjazdem na miejsce należy opłacić podczas zameldowania. Śniadanie dla dzieci poniżej 3 lat jest bezpłatne. Śniadanie dla dzieci od 4. do 12. roku życia kosztuje 12,50 EUR. W niedziele wymeldowanie do godziny 15:00 objęte jest opłatą dodatkową w wysokości 25 EUR, a do 18:00 – 50 EUR. Ta usługa dostępna jest w zależności od dostępności. Należy zarezerwować ją w hotelu w momencie zameldowania. W trakcie tygodnia późne wymeldowanie do godziny 18:00 jest możliwe za dodatkową opłatą w wysokości 10 EUR za godzinę.

 
 
facebook g+ twitter