Informacje o obiekcie Hotel Croatia

Witamy na Hotel Croatia na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Hotel Croatia, o cenach, udogodnień i atrakcji w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe Hotel Croatia, jeśli nie zawierają one informacje kontaktowe Hotel Croatia, można sprawdzić dostępność Hotel Croatia, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Hotel Croatia

Hotel Croatia - Pensionhotel - HoteleHotel Croatia - Pensionhotel - HoteleHotel Croatia - Pensionhotel - HoteleHotel Croatia - Pensionhotel - HoteleHotel Croatia - Pensionhotel - HoteleHotel Croatia - Pensionhotel - HoteleHotel Croatia - Pensionhotel - HoteleHotel Croatia - Pensionhotel - HoteleHotel Croatia - Pensionhotel - HoteleHotel Croatia - Pensionhotel - HoteleHotel Croatia - Pensionhotel - HoteleHotel Croatia - Pensionhotel - HoteleHotel Croatia - Pensionhotel - HoteleHotel Croatia - Pensionhotel - HoteleHotel Croatia - Pensionhotel - HoteleHotel Croatia - Pensionhotel - HoteleHotel Croatia - Pensionhotel - Hotele
Nazwa:  Hotel Croatia
Ulica:  Iza Palaca bb
Miasto:  21320 Baška Voda
Województwo:  Makarska Riwiera
Okręg:  Splitsko-dalmatinska županija
Kraj:  Chorwacja
 

 Ten tekst jest dostępny w: csendeskplfresptithusvrudanofislhrrotrnlarzh

Krótki opis

Czterogwiazdkowy hotel Croatia położony jest na nadbrzeżu w miejscowości Baška Voda. Oferuje on urokliwe, klimatyzowane pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Od licznych restauracji, barów i sklepów dzieli obiekt zaledwie kilka kroków. W pobliżu usytuowane są również słynne kamieniste plaże na Riwierze Makarskiej. Najbliższa z nich znajduje się w odległości 100 metrów. Hotel Croatia został całkowicie odremontowany w 2008 roku. Oryginalna fasada budynku stanowi przykład typowej dalmatyńskiej architektury, a wnętrze obiektu zdobią kamienne schody. Doskonałym miejscem na relaks jest niewielki ogród. Na dobry początek dnia w hotelu serwowane jest śniadanie w formie bufetu. Z tarasu słonecznego Goście mogą podziwiać widoki na morze i wyspy. Wszystkie pokoje dysponują wykonanymi na zamówienie meblami, telewizorem z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej oraz nowoczesnymi udogodnieniami. Oferta obiektu obejmuje także transfer z lotniska, wycieczki na górę Biokovo, rejsy łodzią i rafting na rzece Cetina, safari na quadach oraz wycieczki do Parku Narodowego Jezior Plitwickich i do wodospadów w Parku Narodowym Krka.


Ważne informacje

Płatność za pobyt pobierana jest w lokalnej walucie i przeliczana zgodnie z kursem wymiany obowiązującym w dniu dokonywania płatności. W przypadku płatności w lokalnej walucie lub kartą kredytową może wystąpić różnica w cenie pokoju, wynikająca z wahań kursu wymiany walut. Lunch i kolacja serwowane są w restauracji w sąsiednim budynku.

 
 
facebook g+ twitter