Europa > Francja > Ile de France (Paryż) > Paryż okręg > Paryz > Amarante Champs-Elysées

Informacje o obiekcie Amarante Champs-Elysées

Witamy na Amarante Champs-Elysées na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Amarante Champs-Elysées, o cenach, udogodnień i atrakcji w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe Amarante Champs-Elysées, jeśli nie zawierają one informacje kontaktowe Amarante Champs-Elysées, można sprawdzić dostępność Amarante Champs-Elysées, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Amarante Champs-Elysées

Amarante Champs-Elysées - Pensionhotel - HoteleAmarante Champs-Elysées - Pensionhotel - HoteleAmarante Champs-Elysées - Pensionhotel - HoteleAmarante Champs-Elysées - Pensionhotel - HoteleAmarante Champs-Elysées - Pensionhotel - HoteleAmarante Champs-Elysées - Pensionhotel - HoteleAmarante Champs-Elysées - Pensionhotel - HoteleAmarante Champs-Elysées - Pensionhotel - HoteleAmarante Champs-Elysées - Pensionhotel - HoteleAmarante Champs-Elysées - Pensionhotel - HoteleAmarante Champs-Elysées - Pensionhotel - HoteleAmarante Champs-Elysées - Pensionhotel - HoteleAmarante Champs-Elysées - Pensionhotel - HoteleAmarante Champs-Elysées - Pensionhotel - HoteleAmarante Champs-Elysées - Pensionhotel - HoteleAmarante Champs-Elysées - Pensionhotel - HoteleAmarante Champs-Elysées - Pensionhotel - Hotele
Nazwa:  Amarante Champs-Elysées
Ulica:  19, Rue Vernet
Miasto:  75008 Paris
Województwo:  Paryż okręg
Okręg:  Ile de France (Paryż)
Kraj:  Francja
Mapa:  Przejdź do mapy
Średnia cena:
Osoba/noc
162 €
712 zł
 

 Ten tekst jest dostępny w: endeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Krótki opis

Luksusowy hotel Amarante Champs-Elysées mieści się w budynku zaprojektowanym w stylu Haussmannowskim i położony jest przy Polach Elizejskich oraz alei Jerzego V. Obiekt oferuje piano bar i eleganckie pokoje z telewizorem LCD i minibarem. Wszystkie pokoje są klimatyzowane, indywidualnie urządzone i wyposażone w telewizor z płaskim ekranem. Do dyspozycji Gości jest także łazienka wyłożona marmurem. Goście mogą wybrać się na orzeźwiającego drinka do hotelowego baru. Przekąski i posiłki dostępne są w ramach obsługi pokoju od 12:00 do 23:00. Codziennie rano podawane jest śniadanie w formie bufetu. Obiekt usytuowany jest 400 metrów od Łuku Triumfalnego. W 5 minut można dojść do stacji metra Charles de Gaulle – Étoile, która zapewnia bezpośrednie połączenie z Wieżą Eiffla.


Ważne informacje

W momencie zameldowania Goście, którzy dokonali rezerwacji w ofercie bezzwrotnej, są zobowiązani do okazania karty użytej w czasie rezerwacji oraz ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

 
 
facebook g+ twitter