Europa > Polsko > Kraków > Hotel Matejko

Informacje o obiekcie Hotel Matejko

Witamy na Hotel Matejko na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Hotel Matejko, o cenach, udogodnień i atrakcji w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe Hotel Matejko, jeśli nie zawierają one informacje kontaktowe Hotel Matejko, można sprawdzić dostępność Hotel Matejko, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Hotel Matejko

Hotel Matejko - Pensionhotel - HoteleHotel Matejko - Pensionhotel - HoteleHotel Matejko - Pensionhotel - HoteleHotel Matejko - Pensionhotel - HoteleHotel Matejko - Pensionhotel - HoteleHotel Matejko - Pensionhotel - HoteleHotel Matejko - Pensionhotel - HoteleHotel Matejko - Pensionhotel - HoteleHotel Matejko - Pensionhotel - HoteleHotel Matejko - Pensionhotel - HoteleHotel Matejko - Pensionhotel - HoteleHotel Matejko - Pensionhotel - HoteleHotel Matejko - Pensionhotel - HoteleHotel Matejko - Pensionhotel - HoteleHotel Matejko - Pensionhotel - HoteleHotel Matejko - Pensionhotel - HoteleHotel Matejko - Pensionhotel - Hotele
Nazwa:  Hotel Matejko
Ulica:  Plac Matejki 8
Miasto:  31-157 Kraków
Kraj:  Polsko
Mapa:  Przejdź do mapy
Średnia cena:
Osoba/noc
149 zł
 

 Ten tekst jest dostępny w: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krótki opis

Hotel Matejko jest położony w centrum Starego Miasta w Krakowie, w odległości zaledwie 650 metrów od Rynku Głównego. Obiekt ten oferuje wygodne pokoje z bezpłatnym WiFi oraz telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych. Wszystkie pokoje w hotelu Matejko dysponują nowoczesną łazienką z prysznicem. Obejmują one także miejsce do pracy z biurkiem i telefonem, jak również bezpłatną butelkę wody mineralnej. Niektóre pokoje są klimatyzowane i obejmują część wypoczynkową. Śniadanie w formie bufetu serwowane jest codziennie rano w klimatyzowanej restauracji specjalizującej się w potrawach kuchni europejskiej. Personel całodobowej recepcji chętnie udziela informacji turystycznych i służy pomocą w organizacji transferu. Hotel Matejko jest usytuowany w odległości 500 metrów od dworca kolejowego Kraków Główny. Spacer z obiektu do centrum handlowego Galeria Krakowska zajmuje zaledwie 2 minuty.


Ważne informacje

Opłaty z karty kredytowej są pobierane w złotówkach (PLN). Kwota potrącona z konta może się różnić od kwoty podanej w potwierdzeniu rezerwacji, gdyż pobierana jest zgodnie z aktualnym kursem walutowym Narodowego Banku Polskiego. Od listopada do marca restauracja jest nieczynna.

 
 
facebook g+ twitter