Europa > England > Londonderry > Groarty House/Manor

Informacje o obiekcie Groarty House/Manor

Witamy w Groarty House/Manor na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Groarty House/Manor, o ośrodkach, ceny i atrakcje w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe, w przypadku nie w tym informacje kontaktowe można sprawdzić dostępność Groarty House/Manor, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Groarty House/Manor

Groarty House/Manor - Pensionhotel - PensjonatyGroarty House/Manor - Pensionhotel - PensjonatyGroarty House/Manor - Pensionhotel - PensjonatyGroarty House/Manor - Pensionhotel - PensjonatyGroarty House/Manor - Pensionhotel - PensjonatyGroarty House/Manor - Pensionhotel - PensjonatyGroarty House/Manor - Pensionhotel - PensjonatyGroarty House/Manor - Pensionhotel - PensjonatyGroarty House/Manor - Pensionhotel - PensjonatyGroarty House/Manor - Pensionhotel - PensjonatyGroarty House/Manor - Pensionhotel - PensjonatyGroarty House/Manor - Pensionhotel - PensjonatyGroarty House/Manor - Pensionhotel - PensjonatyGroarty House/Manor - Pensionhotel - PensjonatyGroarty House/Manor - Pensionhotel - PensjonatyGroarty House/Manor - Pensionhotel - PensjonatyGroarty House/Manor - Pensionhotel - Pensjonaty
Nazwa:  Groarty House/Manor
Ulica:  64 Groarty Road
Miasto:  BT48 0JY Londonderry
Kraj:  England
Mapa:  Przejdź do mapy
Średnia cena:
Osoba/noc
160 zł
£31
 

 Ten tekst jest dostępny w: endeplfresitrunotrnlarzhja

Krótki opis

Ten nowo wybudowany dom jest oazą ciszy i spokoju i mieści się na prywatnym, zadrzewionym terenie o powierzchni 0,4 ha. Obiekt znajduje się w malowniczym hrabstwie Londonderry, zaledwie 4,8 km od centrum miasta Londonderry. Obiekt Groarty Manor oferuje 6 gustownych pokoi, które urządzone są w ciepłych i relaksujących kolorach. Wszystkie dysponują łazienką, a jeden z pokoi mieści się na parterze i jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych (włącznie z łazienką). Rezydencja znajduje się na terenie 200-letniej posiadłości Groarty House, która szczyci się pełną słońca oranżerią, z której roztacza się widok na całe miasto Derry i jego okolice. Budynek obiektu został zaprojektowany z poszanowaniem środowiska naturalnego. Jest on ogrzewany za pomocą paneli słonecznych i specjalnych pieców na drewno o mocy 50 kW. W pokojach zainstalowano natomiast specjalne czujniki ciepła.


Ważne informacje

Od poniedziałku do piątku zameldowanie odbywa się od godziny 17:00. W weekendy można natomiast zameldować się o dowolnej porze.

 
 
facebook g+ twitter