Europa > England > Ripon > Mallard Grange B&B

Informacje o obiekcie Mallard Grange B&B

Witamy w Mallard Grange B&B na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Mallard Grange B&B, o ośrodkach, ceny i atrakcje w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe, w przypadku nie w tym informacje kontaktowe można sprawdzić dostępność Mallard Grange B&B, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Mallard Grange B&B

Mallard Grange B&B - Pensionhotel - PensjonatyMallard Grange B&B - Pensionhotel - PensjonatyMallard Grange B&B - Pensionhotel - PensjonatyMallard Grange B&B - Pensionhotel - PensjonatyMallard Grange B&B - Pensionhotel - PensjonatyMallard Grange B&B - Pensionhotel - PensjonatyMallard Grange B&B - Pensionhotel - PensjonatyMallard Grange B&B - Pensionhotel - PensjonatyMallard Grange B&B - Pensionhotel - PensjonatyMallard Grange B&B - Pensionhotel - PensjonatyMallard Grange B&B - Pensionhotel - PensjonatyMallard Grange B&B - Pensionhotel - PensjonatyMallard Grange B&B - Pensionhotel - PensjonatyMallard Grange B&B - Pensionhotel - PensjonatyMallard Grange B&B - Pensionhotel - PensjonatyMallard Grange B&B - Pensionhotel - PensjonatyMallard Grange B&B - Pensionhotel - Pensjonaty
Nazwa:  Mallard Grange B&B
Ulica:  Aldfield, Near Fountains Abbey
Miasto:  HG4 3BE Ripon
Kraj:  England
Mapa:  Przejdź do mapy
Średnia cena:
Osoba/noc
492 zł
£95
 

 Ten tekst jest dostępny w: endeplfressvrunonlarzh

Krótki opis

Pensjonat B&B Mallard Grange mieści się w XVI-wiecznym gospodarstwie rolnym, które położone jest zaledwie 800 metrów od opactwa Fountains Abbey, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. W miejscowości targowej Ripon, oddalonej od pensjonatu o 10 minut jazdy, można zwiedzić rezydencję Newby Hall i katedrę. Pokoje są przestronne i elegancko urządzone. Każdy z nich oferuje takie udogodnienia jak łazienka ze szlafrokami i bezpłatnym zestawem kosmetyków, telewizor z płaskim ekranem czy bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Na parterze znajdują się 2 pokoje, natomiast do pozostałych pokoi – usytuowanych w głównym budynku – prowadzą kręte schody. Codziennie rano serwowane jest tradycyjne śniadanie typowe dla hrabstwa Yorkshire. Posiłek ten składa się z lokalnych produktów, w tym z wędzonego łupacza i śledzi. Na pyszne potrawy zapraszają pobliskie zajazdy i restauracje, usytuowane tylko 10 minut jazdy od pensjonatu. Odległość od uzdrowiska Harrogate wynosi 14,5 km. Z pensjonatu B&B Mallard Grange można szybko dotrzeć do ogrodu Harlow Carr i zamku Ripley Castle. Wyżynny obszar Yorkshire Dales z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom wędrówek.

 
 
facebook g+ twitter