Europa > Czarnogóra > Kotor > Rooms Dobrotski Dvori

Informacje o obiekcie Rooms Dobrotski Dvori

Witamy w Rooms Dobrotski Dvori na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Rooms Dobrotski Dvori, o ośrodkach, ceny i atrakcje w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe, w przypadku nie w tym informacje kontaktowe można sprawdzić dostępność Rooms Dobrotski Dvori, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Rooms Dobrotski Dvori

Rooms Dobrotski Dvori - Pensionhotel - PensjonatyRooms Dobrotski Dvori - Pensionhotel - PensjonatyRooms Dobrotski Dvori - Pensionhotel - PensjonatyRooms Dobrotski Dvori - Pensionhotel - PensjonatyRooms Dobrotski Dvori - Pensionhotel - PensjonatyRooms Dobrotski Dvori - Pensionhotel - PensjonatyRooms Dobrotski Dvori - Pensionhotel - PensjonatyRooms Dobrotski Dvori - Pensionhotel - PensjonatyRooms Dobrotski Dvori - Pensionhotel - PensjonatyRooms Dobrotski Dvori - Pensionhotel - PensjonatyRooms Dobrotski Dvori - Pensionhotel - PensjonatyRooms Dobrotski Dvori - Pensionhotel - PensjonatyRooms Dobrotski Dvori - Pensionhotel - PensjonatyRooms Dobrotski Dvori - Pensionhotel - PensjonatyRooms Dobrotski Dvori - Pensionhotel - PensjonatyRooms Dobrotski Dvori - Pensionhotel - PensjonatyRooms Dobrotski Dvori - Pensionhotel - Pensjonaty
Nazwa:  Rooms Dobrotski Dvori
Ulica:  Dobrota bb
Miasto:  85330 Kotor
Kraj:  Czarnogóra
Mapa:  Przejdź do mapy
Średnia cena:
Osoba/noc
179 zł
38 €
 

 Ten tekst jest dostępny w: endeplfresithurubgfislhrrotrnlelarzh

Krótki opis

Obiekt Rooms Dobrotski Dvori jest oddalony o jedynie 30 metrów od prywatnej skalistej plaży w miejscowości Dobrota. Obiekt oferuje restaurację i zakwaterowanie w pokojach z umeblowanym balkonem, z którego roztacza się widok na morze. Goście mogą korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu. Klimatyzowane pokoje dysponują łazienką, lodówką i telewizorem z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej. Do dyspozycji Gości jest też w pełni wyposażona kuchnia z jadalnią i rozkładana sofa. Restauracja w kompleksie Rooms Dobrotski Dvori serwuje dania kuchni śródziemnomorskiej i czarnogórskiej, którymi Goście mogą delektować się również na tarasie. Lokal oferuje także wybór ciepłych i zimnych napoi. Najbliższy sklep spożywczy dzieli od obiektu odległość zaledwie 20 metrów, a przystanek autobusowy i Kościół św. Mateusza - 200 metrów. W odległości 2 km od obiektu Dobrotski Dvori położone jest Stare Miasto w Kotorze, które zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Dworzec autobusowy w mieście Kotor jest oddalony od obiektu o 2,5 km, a lotnisko w mieście Tivat - o 10 km. Na miejscu znajduje się też bezpłatny prywatny parking.

 
 
facebook g+ twitter