Europa > England > Harrogate > Hazel Manor

Informacje o obiekcie Hazel Manor

Witamy w Hazel Manor na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Hazel Manor, o ośrodkach, ceny i atrakcje w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe, w przypadku nie w tym informacje kontaktowe można sprawdzić dostępność Hazel Manor, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Hazel Manor

Hazel Manor - Pensionhotel - PensjonatyHazel Manor - Pensionhotel - PensjonatyHazel Manor - Pensionhotel - PensjonatyHazel Manor - Pensionhotel - PensjonatyHazel Manor - Pensionhotel - PensjonatyHazel Manor - Pensionhotel - PensjonatyHazel Manor - Pensionhotel - PensjonatyHazel Manor - Pensionhotel - PensjonatyHazel Manor - Pensionhotel - PensjonatyHazel Manor - Pensionhotel - PensjonatyHazel Manor - Pensionhotel - PensjonatyHazel Manor - Pensionhotel - PensjonatyHazel Manor - Pensionhotel - PensjonatyHazel Manor - Pensionhotel - PensjonatyHazel Manor - Pensionhotel - PensjonatyHazel Manor - Pensionhotel - PensjonatyHazel Manor - Pensionhotel - Pensjonaty
Nazwa:  Hazel Manor
Ulica:  Ripon Road
Miasto:  HG3 2AY Harrogate
Kraj:  England
Mapa:  Przejdź do mapy
Średnia cena:
Osoba/noc
621 zł
£120
 

 Ten tekst jest dostępny w: endeplfresitrutrarzh

Krótki opis

Zbudowany w 1857 roku obiekt Hazel Manor położony jest w miejscowości Killinghall, w dolnej części wyżyny Nidderdale, 5 minut jazdy od centrum miasta Harrogate. Obiekt oferuje malownicze ogrody, a także kameralną atmosferę we wnętrzach o standardzie pięciogwiazdkowym oraz wielokrotnie nagradzane śniadania. Luksusowe, indywidualnie urządzone pokoje w obiekcie Hazel Manor wyposażone są w wysokiej jakości meble i zapewniają malownicze widoki na okolicę. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor z płaskim ekranem, odtwarzacz DVD oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Do dyspozycji Gości jest ponadto utrzymana w stylu wiktoriańskim łazienka z zestawem luksusowych kosmetyków, suszarką do włosów i szlafrokami. Na terenie całego obiektu można bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu. Rano serwowane jest świeżo przygotowywane śniadanie, które obejmuje wyłącznie lokalne składniki, w większości ekologiczne. Część z nich pochodzi z należącej do obiektu Hazel Manor szklarni. Pełne śniadanie z Yorkshire obejmuje jaja po benedyktyńsku, śledzie, naleśniki, wypieki, płatki zbożowe, soki oraz świeże owoce. Obiekt stanowi doskonałą bazę wypadową do odkrywania wyżynnego obszaru Yorkshire Dales i położony jest zaledwie 10 minut jazdy od miasta Knaresborough. Miasto Ripley oraz tamtejszy zamek oddalone są od obiektu o nieco ponad 1,6 km. Dworzec kolejowy w mieście Harrogate oraz kompleks Harrogate International Centre położone są 4 km od obiektu Hazel Manor. Dojazd na lotnisko Leeds/Bradford zajmuje 25 minut.

 
 
facebook g+ twitter