Europa > Czarnogóra > Kotor > Guest House Forza Lux

Informacje o obiekcie Guest House Forza Lux

Witamy w Guest House Forza Lux na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Guest House Forza Lux, o ośrodkach, ceny i atrakcje w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe, w przypadku nie w tym informacje kontaktowe można sprawdzić dostępność Guest House Forza Lux, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Guest House Forza Lux

Guest House Forza Lux - Pensionhotel - PensjonatyGuest House Forza Lux - Pensionhotel - PensjonatyGuest House Forza Lux - Pensionhotel - PensjonatyGuest House Forza Lux - Pensionhotel - PensjonatyGuest House Forza Lux - Pensionhotel - PensjonatyGuest House Forza Lux - Pensionhotel - PensjonatyGuest House Forza Lux - Pensionhotel - PensjonatyGuest House Forza Lux - Pensionhotel - PensjonatyGuest House Forza Lux - Pensionhotel - PensjonatyGuest House Forza Lux - Pensionhotel - PensjonatyGuest House Forza Lux - Pensionhotel - PensjonatyGuest House Forza Lux - Pensionhotel - PensjonatyGuest House Forza Lux - Pensionhotel - PensjonatyGuest House Forza Lux - Pensionhotel - PensjonatyGuest House Forza Lux - Pensionhotel - PensjonatyGuest House Forza Lux - Pensionhotel - PensjonatyGuest House Forza Lux - Pensionhotel - Pensjonaty
Nazwa:  Guest House Forza Lux
Ulica:  St.Grad 483
Miasto:  85330 Kotor
Kraj:  Czarnogóra
Mapa:  Przejdź do mapy
Średnia cena:
Osoba/noc
43 €
185 zł
 

 Ten tekst jest dostępny w: endeplfresithusvrubgnofihrrotrnlelarzh

Krótki opis

Obiekt Guest House Forza Lux jest położony w samym sercu wpisanego na listę UNESCO Starego Miasta w Kotorze, zaledwie 300 metrów od ogólnodostępnej plaży. Obiekt mieści się w budynku z XVI wieku i oferuje pokoje z telewizorem z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej i bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Wszystkie pokoje wyposażone są w drewniane meble. Niektóre pokoje zdobią także drewniane belki i elementy z kamienia. Każdy z nich zapewnia widok na zabytkowe budynki i obejmuje łazienkę z prysznicem, prysznicem z hydromasażem lub wanną z hydromasażem. Goście mogą z łatwością zwiedzać pobliskie zabytki i atrakcje, w tym cerkiew św. Łukasza, cerkiew św. Mikołaja i kościół Najświętszej Marii Panny. Wejście do twierdzy św. Jana, z której roztacza się malowniczy widok na Zatokę Kotorską, jest oddalone od obiektu o zaledwie kilka kroków. W pobliżu budynku znaleźć można sklep spożywczy oraz liczne bary i restauracje serwujące dania kuchni lokalnej. Główny dworzec autobusowy jest usytuowany 500 metrów od pensjonatu. Od portu lotniczego Tivat obiekt dzieli odległość 10 km. Za dodatkową opłatą organizowany jest transfer.

 
 
facebook g+ twitter