Europa > Hiszpańia > Madryt > Hotel Praga

Informacje o obiekcie Hotel Praga

Witamy na Hotel Praga na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Hotel Praga, o cenach, udogodnień i atrakcji w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe Hotel Praga, jeśli nie zawierają one informacje kontaktowe Hotel Praga, można sprawdzić dostępność Hotel Praga, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Hotel Praga

Hotel Praga - Pensionhotel - HoteleHotel Praga - Pensionhotel - HoteleHotel Praga - Pensionhotel - HoteleHotel Praga - Pensionhotel - HoteleHotel Praga - Pensionhotel - HoteleHotel Praga - Pensionhotel - HoteleHotel Praga - Pensionhotel - HoteleHotel Praga - Pensionhotel - HoteleHotel Praga - Pensionhotel - HoteleHotel Praga - Pensionhotel - HoteleHotel Praga - Pensionhotel - HoteleHotel Praga - Pensionhotel - HoteleHotel Praga - Pensionhotel - HoteleHotel Praga - Pensionhotel - HoteleHotel Praga - Pensionhotel - HoteleHotel Praga - Pensionhotel - HoteleHotel Praga - Pensionhotel - Hotele
Nazwa:  Hotel Praga
Ulica:  Antonio Lopez, 65
Miasto:  28019 Madrid
Kraj:  Hiszpańia
Mapa:  Przejdź do mapy
Średnia cena:
Osoba/noc
58 €
248 zł
 

 Ten tekst jest dostępny w: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krótki opis

Hotel Praga jest położony 10 minut spacerem od stacji metra Marqués de Vadillo oraz około 4 km od centrum Madrytu. Z obiektu łatwo można dojechać do autostrady A42 i M30. Wszystkie pokoje w hotelu Praga są klimatyzowane i wyposażone w minibar oraz telewizor z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej. Obiekt zapewnia także wybór poduszek. Pokoje dysponują łazienką z suszarką do włosów. W obiekcie można bezpłatnie korzystać z WiFi. Kawiarnia Café Praga zaprasza na różnorodne dania. Od poniedziałku do piątku w porze lunchu serwuje ona gotowe zestawy potraw. Dodatkowe udogodnienia obejmują obsługę pokoju. Ponadto na miejscu znajduje się punkt informacji turystycznej, którego personel udziela informacji na temat lokalnych atrakcji. Za dodatkową opłatą można wypożyczyć samochód i skorzystać z prywatnego parkingu. Do placu Plaza Mayor oraz centrum sportu i rekreacji Caja Mágica można dojechać w 10 minut autobusem linii 23, który zatrzymuje się tuż przed obiektem. Stadion piłkarski Estadio Vicente Calderón oddalony jest o 15 minut spacerem od hotelu. Stację metra Marqués de Vadillo od ulicy Gran Via dzieli jedynie 6 stacji. Dojazd samochodem do dworca kolejowego Atocha, który obsługuje superszybkie pociągi AVE, zajmuje 5 minut. Słynny Trójkąt Sztuki, składający się z Muzeum Prado, Muzeum Królowej Zofii i Muzeum Thyssen-Bornemisza, także oddalony jest od hotelu o zaledwie 5 minut jazdy samochodem. Samochód można wypożyczyć w punkcie informacji turystycznej. Korzystanie z prywatnego parkingu podlega dodatkowej opłacie.


Ważne informacje

Goście, którzy dokonali rezerwacji przy użyciu karty kredytowej należącej do osoby trzeciej, proszeni są o wcześniejszy kontakt z personelem obiektu. W przypadku rezerwacji obejmującej więcej niż 6 pokoi lub więcej niż 6 nocy mogą obowiązywać inne zasady działalności obiektu i opłaty dodatkowe.

 
 
facebook g+ twitter