Europa > Hiszpańia > Playa d'en Bossa > Torre del Mar

Informacje o obiekcie Torre del Mar

Witamy na Torre del Mar na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Torre del Mar, o cenach, udogodnień i atrakcji w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe Torre del Mar, jeśli nie zawierają one informacje kontaktowe Torre del Mar, można sprawdzić dostępność Torre del Mar, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Torre del Mar

Torre del Mar - Pensionhotel - HoteleTorre del Mar - Pensionhotel - HoteleTorre del Mar - Pensionhotel - HoteleTorre del Mar - Pensionhotel - HoteleTorre del Mar - Pensionhotel - HoteleTorre del Mar - Pensionhotel - HoteleTorre del Mar - Pensionhotel - HoteleTorre del Mar - Pensionhotel - HoteleTorre del Mar - Pensionhotel - HoteleTorre del Mar - Pensionhotel - HoteleTorre del Mar - Pensionhotel - HoteleTorre del Mar - Pensionhotel - HoteleTorre del Mar - Pensionhotel - HoteleTorre del Mar - Pensionhotel - HoteleTorre del Mar - Pensionhotel - HoteleTorre del Mar - Pensionhotel - HoteleTorre del Mar - Pensionhotel - Hotele
Nazwa:  Torre del Mar
Ulica:  Playa d'en Bossa
Miasto:  07800 Playa d'en Bossa
Kraj:  Hiszpańia
 

 Ten tekst jest dostępny w: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krótki opis

Hotel Torre del Mar usytuowany jest przy plaży Playa d'en Bossa na Ibizie. Obiekt oferuje spa, odkryty basen oraz kort tenisowy. Na miejscu zapewniono bezpłatne WiFi. Z większości pokoi roztacza się widok na morze lub góry. Pokoje są jasne i charakteryzują się nowoczesnym wystrojem. Obejmują one balkon i wyposażone są w klimatyzację, bezpłatny sejf oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych. Ponadto w pokojach znajduje się minibar i łazienka z suszarką do włosów. W spa w hotelu Torre del Mar można korzystać z sauny, łaźni tureckiej oraz wanny z hydromasażem. Na miejscu usytuowana jest również siłownia, kryty basen i gabinet masażu. Ponadto dostępne jest pole do minigolfa oraz pokój gier ze sprzętem do gry w bilard i ping ponga. W restauracji serwowane są dania kuchni regionalnej i międzynarodowej. Kawiarnia z barem przy basenie zaprasza na przekąski. Goście mogą korzystać z obsługi pokoju, a na życzenie przygotowywany jest suchy prowiant na lunch. Hotel Torre del Mar dysponuje całodobową recepcją i punktem informacji turystycznej, w którym można wypożyczyć samochód. Obiekt zapewnia bezpłatny parking. Dojazd samochodem do miasta Ibiza zajmuje 5 minut. Hotel czynny jest w sezonie – od kwietnia do października.


Ważne informacje

W przypadku rezerwacji obejmujących więcej niż 6 pokoi mogą obowiązywać inne zasady działalności obiektu i dodatkowe opłaty.

 
 
facebook g+ twitter