Krótki opis
Komfortowy obiekt BuBu Villa jest położony na plaży Long Beach, na wyspie Kecil w archipelagu Pulau Perhentian. Do dyspozycji Gości są domki z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz restauracja na świeżym powietrzu położona na piaszczystej plaży.
Wszystkie domki zostały zaprojektowane w lokalnym stylu i wyposażone w meble z tropikalnego drewna. Domki dysponują także wysokim sufitem, dachem krytym strzechą, balkonem oraz klimatyzacją i drewnianą podłogą. W łazience znajduje się prysznic z ciepłą wodą.
Plaża Bubu Long Beach jest oddalona od obiektu BuBu Villa o 5 minut spacerem. Na plażę można też dopłynąć łodzią z molo w mieście Kuala Besut. Rejs trwa 30 minut. Dojazd do miasta Kuala Besut z lotniska w mieście Kota Bharu zajmuje około 1 godzinę. Transfer łodzią motorową z przystani w Kuala Besut do przystani Long Beach jest dostępny za dodatkową opłatą.
Goście mogą zrelaksować się podczas masażu albo spróbować sił w nurkowaniu z rurką lub akwalungiem na plaży. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą także wybrać się na pieszą wycieczkę lub spływ kajakiem.
Restauracja World Café zaprasza na dania kuchni azjatyckiej i zachodniej.
Ważne informacje
Ośrodek oferuje transfer w obie strony między obiektem a lotniskiem Kota Bharu drogą lądową oraz łodzią. Podlega on opłacie dodatkowej, którą należy uiścić bezpośrednio w obiekcie. Goście zainteresowani tą usługą proszeni są o kontakt z personelem obiektu. Dane kontaktowe znajdują się w potwierdzeniu rezerwacji.
Harmonogram transferów drogą lądową:
– z lotniska Kota Bharu do przystani Kuala Besut: 09:30 i 12:30;
– z przystani Kuala Besut na lotnisko Kota Bharu: 11:30 i 14:00.
Harmonogram transferów łodzią:
– z przystani Kuala Besut do obiektu BuBu Villa: 11:30 i 14:00;
– z obiektu BuBu Villa do przystani Kuala Besut: 10:30 i 12:30.
Parking dostępny jest za dodatkową opłatą na terenie przystani w Kuala Besut.
Obiekt pobiera dodatkową opłatę w wysokości 350 MYR za każdego dodatkowego Gościa bez względu na to, czy korzysta on z łóżka dodatkowego, czy też stanowiącego standardowe wyposażenie pokoju. Pobyt 1 dziecka do lat 2 jest bezpłatny, niezależnie od tego, czy korzysta ono z łóżeczka dziecięcego, czy też z łóżka, które stanowi standardowe wyposażenie pokoju. Wszelkie życzenia specjalne zostaną spełnione w zależności od dostępności i po wcześniejszym potwierdzeniu przez personel obiektu.
Dodatkowe opłaty nie są automatycznie doliczane do całkowitego kosztu rezerwacji i należy je uregulować oddzielnie podczas pobytu.