Informacje o obiekcie Hotel Adler

Witamy na Hotel Adler na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Hotel Adler, o cenach, udogodnień i atrakcji w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe Hotel Adler, jeśli nie zawierają one informacje kontaktowe Hotel Adler, można sprawdzić dostępność Hotel Adler, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Hotel Adler

Hotel Adler - Pensionhotel - HoteleHotel Adler - Pensionhotel - HoteleHotel Adler - Pensionhotel - HoteleHotel Adler - Pensionhotel - HoteleHotel Adler - Pensionhotel - HoteleHotel Adler - Pensionhotel - HoteleHotel Adler - Pensionhotel - HoteleHotel Adler - Pensionhotel - HoteleHotel Adler - Pensionhotel - HoteleHotel Adler - Pensionhotel - HoteleHotel Adler - Pensionhotel - HoteleHotel Adler - Pensionhotel - HoteleHotel Adler - Pensionhotel - HoteleHotel Adler - Pensionhotel - HoteleHotel Adler - Pensionhotel - HoteleHotel Adler - Pensionhotel - HoteleHotel Adler - Pensionhotel - Hotele
Nazwa:  Hotel Adler
Ulica:  Piazza Centrale 2
Miasto:  38010 Andalo
Województwo:  Trydent
Okręg:  Trydent-Górna Adyga
Kraj:  Włochy
Mapa:  Przejdź do mapy
Średnia cena:
Osoba/noc
170 €
730 zł
 

 Ten tekst jest dostępny w: endeplfresitsvrubgrotrnlarzh

Krótki opis

Hotel Adler jest położony zaledwie 100 metrów od wyciągów narciarskich Andalo La Paganella i oferuje panoramiczne widoki na Dolomity. Na miejscu znajduje się restauracja oraz przechowalnia sprzętu narciarskiego z suszarką do butów narciarskich. Goście mogą korzystać z bezpłatnego WiFi, parkingu i rowerów. Pokoje odznaczają się eleganckim wystrojem. Wystrój pokoi w hotelu Adler stanowi mieszankę stylu klasycznego i alpejskiego. Wnętrza ozdobione zostały malowidłami na sufitach lub sklepieniem stropowym. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor LCD oraz minibar, a większość z nich dysponuje też balkonem z widokiem na Dolomity. Codziennie rano w obiekcie serwowane jest obfite śniadanie w formie bufetu. Na życzenie oferowany jest bekon oraz jajka. W restauracji podawane są potrawy kuchni lokalnej i międzynarodowej. Goście mogą korzystać z bezpłatnego centrum spa z kilkoma saunami, łaźnią turecką oraz przestronną wanną z hydromasażem. Dostępne są tu również zabiegi Kneippa oraz strefa relaksacyjna. Na życzenie wykonywane są masaże i zabiegi kosmetyczne. Dla miłośników sportów zimowych organizowane są lekcje narciarstwa. W recepcji można też nabyć karnety narciarskie. Dla dzieci przygotowano pokój gier i program rozrywkowy. Hotel jest usytuowany 5 km od jeziora Molveno. Do stolicy regionu, miasta Trydent, można z obiektu dojechać w 40 minut samochodem.


Ważne informacje

W spa i centrum odnowy biologicznej nie wolno przebywać w stroju kąpielowym. Zabiegi w salonie piękności i masaże są oferowane za dodatkową opłatą.

 
 
facebook g+ twitter