Europa > Włochy > Wenecja > Wenecja > Caorle > Hotel Oliver

Informacje o obiekcie Hotel Oliver

Witamy na Hotel Oliver na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Hotel Oliver, o cenach, udogodnień i atrakcji w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe Hotel Oliver, jeśli nie zawierają one informacje kontaktowe Hotel Oliver, można sprawdzić dostępność Hotel Oliver, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Hotel Oliver

Hotel Oliver - Pensionhotel - HoteleHotel Oliver - Pensionhotel - HoteleHotel Oliver - Pensionhotel - HoteleHotel Oliver - Pensionhotel - HoteleHotel Oliver - Pensionhotel - HoteleHotel Oliver - Pensionhotel - HoteleHotel Oliver - Pensionhotel - HoteleHotel Oliver - Pensionhotel - HoteleHotel Oliver - Pensionhotel - HoteleHotel Oliver - Pensionhotel - HoteleHotel Oliver - Pensionhotel - HoteleHotel Oliver - Pensionhotel - HoteleHotel Oliver - Pensionhotel - HoteleHotel Oliver - Pensionhotel - HoteleHotel Oliver - Pensionhotel - HoteleHotel Oliver - Pensionhotel - HoteleHotel Oliver - Pensionhotel - Hotele
Nazwa:  Hotel Oliver
Ulica:  Viale Lepanto 3
Miasto:  30021 Caorle
Województwo:  Wenecja
Okręg:  Wenecja
Kraj:  Włochy
 

 Ten tekst jest dostępny w: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krótki opis

Hotel Oliver położony jest w miejscowości Porto Santa Margherita, w odległości 3 km od centrum miasta Caorle. Oferuje on bezpłatną prywatną plażę oraz odkryty basen z widokiem na morze. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację oraz telewizor LCD z dostępem do kanałów satelitarnych i dysponują balkonem z widokiem na Adriatyk. Pokoje w hotelu Oliver urządzone zostały w nowoczesnym stylu, w pastelowych barwach. Podłogi w pokojach wyłożono wykładziną. W każdym pokoju znajduje się łazienka z suszarką do włosów i zestawem kosmetyków. Do dyspozycji każdego Gościa jest 1 parasol i 1 leżak, z których mogą oni korzystać na prywatnej plaży. Rano w obiekcie serwowane jest urozmaicone śniadanie w formie bufetu, które składa się między innymi z jajek, wędlin, rogalików i ciast. Czynna w porze lunchu i kolacji restauracja zaprasza na dania kuchni lokalnej oraz potrawy ze świeżo złowionych ryb. Hotel położony jest w otoczeniu pachnącego lasu piniowego. Na miejscu znajduje się też taras i ogród z placem zabaw. W oddalonym zaledwie o 50 metrów od obiektu kompleksie Alga Marina odbywają się zajęcia sportowe, takie jak gimnastyka wodna. Woda w basenie jest podgrzewana w maju oraz w drugiej połowie września.


Ważne informacje

Basen jest czynny od 10 maja do 22 września. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Hotel Oliver o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.

 
 
facebook g+ twitter