Europa > Włochy > Piemont > Turyn > Sauze d´Oulx > Hotel San Giorgio

Informacje o obiekcie Hotel San Giorgio

Witamy na Hotel San Giorgio na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Hotel San Giorgio, o cenach, udogodnień i atrakcji w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe Hotel San Giorgio, jeśli nie zawierają one informacje kontaktowe Hotel San Giorgio, można sprawdzić dostępność Hotel San Giorgio, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Hotel San Giorgio

Hotel San Giorgio - Pensionhotel - HoteleHotel San Giorgio - Pensionhotel - HoteleHotel San Giorgio - Pensionhotel - HoteleHotel San Giorgio - Pensionhotel - HoteleHotel San Giorgio - Pensionhotel - HoteleHotel San Giorgio - Pensionhotel - HoteleHotel San Giorgio - Pensionhotel - HoteleHotel San Giorgio - Pensionhotel - HoteleHotel San Giorgio - Pensionhotel - HoteleHotel San Giorgio - Pensionhotel - HoteleHotel San Giorgio - Pensionhotel - HoteleHotel San Giorgio - Pensionhotel - HoteleHotel San Giorgio - Pensionhotel - HoteleHotel San Giorgio - Pensionhotel - HoteleHotel San Giorgio - Pensionhotel - HoteleHotel San Giorgio - Pensionhotel - HoteleHotel San Giorgio - Pensionhotel - Hotele
Nazwa:  Hotel San Giorgio
Ulica:  Via Villaggio Alpino 10
Miasto:  10050 Sauze dʼOulx
Województwo:  Turyn
Okręg:  Piemont
Kraj:  Włochy
Mapa:  Przejdź do mapy
Średnia cena:
Osoba/noc
70 €
297 zł
 

 Ten tekst jest dostępny w: endeplfresitsvrudatrnlarzh

Krótki opis

Hotel San Giorgio jest usytuowany przy głównym placu w miejscowości Sauze d'Oulx, 300 metrów od ośrodka narciarskiego Clotes, i oferuje pokoje urządzone w klasycznym stylu. Na miejscu dostępny jest taras ze stołami, krzesłami i leżakami. Pokoje w hotelu San Giorgio są wyposażone w telewizor i minibar. Niektóre z nich dysponują balkonem. Podłogi pokoi pokryte są wykładziną dywanową. W pokojach znajduje się łazienka z suszarką do włosów oraz bezpłatnym zestawem kosmetyków. Codziennie podawane jest włoskie śniadanie. Za dodatkową opłatą oferowane jest także śniadanie kontynentalne. W restauracji Prince serwowane są rozmaite potrawy oraz włoskie wina. Goście mogą bezpłatnie korzystać z przechowalni sprzętu narciarskiego. W recepcji otrzymają oni zniżkę na karnet narciarski. Hotel oddalony jest o 20 metrów od przystanku, na którym co 15 minut zatrzymuje się bezpłatny autobus dla narciarzy. Hotel San Giorgio jest położony 20 km od granicy z Francją. Dojazd do Turynu zajmuje godzinę. Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking.


Ważne informacje

Restauracja jest czynna codziennie od 19:00 do 21:30. Goście planujący przyjazd poza godzinami pracy recepcji są proszeni o wcześniejszy kontakt z personelem obiektu. Za późne zameldowanie pobierana jest dodatkowa opłata.

 
 
facebook g+ twitter