Europa > Szwajcaria > Valais > Visp > Saas-Fee > Hotel La Collina

Informacje o obiekcie Hotel La Collina

Witamy na Hotel La Collina na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Hotel La Collina, o cenach, udogodnień i atrakcji w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe Hotel La Collina, jeśli nie zawierają one informacje kontaktowe Hotel La Collina, można sprawdzić dostępność Hotel La Collina, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Hotel La Collina

Hotel La Collina - Pensionhotel - HoteleHotel La Collina - Pensionhotel - HoteleHotel La Collina - Pensionhotel - HoteleHotel La Collina - Pensionhotel - HoteleHotel La Collina - Pensionhotel - HoteleHotel La Collina - Pensionhotel - HoteleHotel La Collina - Pensionhotel - HoteleHotel La Collina - Pensionhotel - HoteleHotel La Collina - Pensionhotel - HoteleHotel La Collina - Pensionhotel - HoteleHotel La Collina - Pensionhotel - HoteleHotel La Collina - Pensionhotel - HoteleHotel La Collina - Pensionhotel - HoteleHotel La Collina - Pensionhotel - HoteleHotel La Collina - Pensionhotel - HoteleHotel La Collina - Pensionhotel - HoteleHotel La Collina - Pensionhotel - Hotele
Nazwa:  Hotel La Collina
Ulica:  Hügelweg 1
Miasto:  3906 Saas-Fee
Województwo:  Visp
Okręg:  Valais
Kraj:  Szwajcaria
 

 Ten tekst jest dostępny w: endeplfresptitsvrutrnlarzhja

Krótki opis

Hotel La Collina położony jest w miejscowości Saas-Fee, 10 minut spacerem od stacji kolejki linowej Alpin Express. Oferuje on kryty basen z wodospadem, saunę, łaźnię parową i wannę z hydromasażem. Na życzenie organizowany jest transfer. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem i obejmują łazienkę. W pomieszczeniach ogólnodostępnych zapewniono bezpłatne WiFi. Szlafroki dostępne są za dodatkową opłatą. Bar z kominkiem czynny jest do godziny 21:00. Goście mogą korzystać z automatu z kawą przez całą dobę. Latem można zrelaksować się na leżakach w ogrodzie. Przechowalnia sprzętu narciarskiego znajduje się na miejscu lub przy stoku narciarskim. Dworzec autobusowy oddalony jest o 200 metrów. Hotel usytuowany jest przy centralnym parkingu (sektor B). Po przyjeździe Goście otrzymują kartę upoważniającą do bezpłatnych przejazdów środkami transportu publicznego i kolejkami linowymi na terenie doliny Saastal (z wyjątkiem przejazdów podziemną kolejką Metro Alpin) w sezonie letnim (od czerwca do października). Bezpłatne przejazdy nie przysługują Gościom uprawiającym narciarstwo w sezonie letnim. W okresie zimowym (od października do kwietnia) karta ta upoważnia do bezpłatnych przejazdów środkami transportu publicznego oraz zniżek na wstęp do kilku atrakcji.


Ważne informacje

Miejscowość Saas-Fee wyłączona jest z ruchu samochodowego. Przy wjeździe do niej znajduje się wiele miejsc parkingowych.

 
 
facebook g+ twitter