Europa > Włochy > Liguria > Imperia > Diano Marina > Grand Hotel Diana Majestic

Informacje o obiekcie Grand Hotel Diana Majestic

Witamy na Grand Hotel Diana Majestic na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Grand Hotel Diana Majestic, o cenach, udogodnień i atrakcji w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe Grand Hotel Diana Majestic, jeśli nie zawierają one informacje kontaktowe Grand Hotel Diana Majestic, można sprawdzić dostępność Grand Hotel Diana Majestic, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Grand Hotel Diana Majestic

Grand Hotel Diana Majestic - Pensionhotel - HoteleGrand Hotel Diana Majestic - Pensionhotel - HoteleGrand Hotel Diana Majestic - Pensionhotel - HoteleGrand Hotel Diana Majestic - Pensionhotel - HoteleGrand Hotel Diana Majestic - Pensionhotel - HoteleGrand Hotel Diana Majestic - Pensionhotel - HoteleGrand Hotel Diana Majestic - Pensionhotel - HoteleGrand Hotel Diana Majestic - Pensionhotel - HoteleGrand Hotel Diana Majestic - Pensionhotel - HoteleGrand Hotel Diana Majestic - Pensionhotel - HoteleGrand Hotel Diana Majestic - Pensionhotel - HoteleGrand Hotel Diana Majestic - Pensionhotel - HoteleGrand Hotel Diana Majestic - Pensionhotel - HoteleGrand Hotel Diana Majestic - Pensionhotel - HoteleGrand Hotel Diana Majestic - Pensionhotel - HoteleGrand Hotel Diana Majestic - Pensionhotel - HoteleGrand Hotel Diana Majestic - Pensionhotel - Hotele
Nazwa:  Grand Hotel Diana Majestic
Ulica:  Via Oleandri 15
Miasto:  18013 Diano Marina
Województwo:  Imperia
Okręg:  Liguria
Kraj:  Włochy
Mapa:  Przejdź do mapy
Średnia cena:
Osoba/noc
83 €
355 zł
 

 Ten tekst jest dostępny w: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Krótki opis

Hotel Diana Majestic położony jest w pięknej okolicy na liguryjskim wybrzeżu. Dysponuje on prywatną plażą z wyposażeniem, a także 2 odkrytymi basenami z hydromasażem. Na miejscu dostępny jest również bezpłatny parking. Z wielu pokoi roztacza się widok na morze. Eleganckie pokoje odznaczają się klasycznym wystrojem i mają podłogę wyłożoną drewnem lub kafelkami. W każdym z pokoi do dyspozycji Gości jest klimatyzacja, bezpłatne WiFi i telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych. Niektóre pokoje dysponują również wanną z hydromasażem lub balkonem. Restauracja w obiekcie Grand Hotel Diana Majestic oferuje szeroki wybór dań kuchni lokalnej i międzynarodowej. Latem posiłkiem można delektować się na tarasie z panoramicznym widokiem na morze. Hotel położony jest w bujnym ogrodzie z drzewami oliwnymi. Centrum miejscowości Diano Marina oddalone jest od obiektu o 1 km. Goście mogą bezpłatnie korzystać z rowerów. Do autostrady A10 można z hotelu dojechać w 5 minut, a miasto Sanremo dzieli od obiektu odległość 35 km.


Ważne informacje

Baseny dostępne są w sezonie i otwarte są od 14 kwietnia do 29 października. Plaża czynna jest od 1 maja do 15 października. Goście mogą z niej korzystać wyłącznie od chwili zameldowania do momentu wymeldowania. Na każdy pokój przypadają 2 leżaki i 1 parasol. Rozkładane leżaki i ręczniki plażowe dostępne są za dodatkową opłatą. Zgodnie z obowiązującym we Włoszech prawem płatności gotówką dozwolone są do kwoty 3000 EUR. Psy nie mogą przebywać na terenie basenu, w restauracji ani na plaży.

 
 
facebook g+ twitter