Informacje o obiekcie Family Hotel Vega

Witamy na Family Hotel Vega na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Family Hotel Vega, o cenach, udogodnień i atrakcji w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe Family Hotel Vega, jeśli nie zawierają one informacje kontaktowe Family Hotel Vega, można sprawdzić dostępność Family Hotel Vega, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Family Hotel Vega

Family Hotel Vega - Pensionhotel - HoteleFamily Hotel Vega - Pensionhotel - HoteleFamily Hotel Vega - Pensionhotel - HoteleFamily Hotel Vega - Pensionhotel - HoteleFamily Hotel Vega - Pensionhotel - HoteleFamily Hotel Vega - Pensionhotel - HoteleFamily Hotel Vega - Pensionhotel - HoteleFamily Hotel Vega - Pensionhotel - HoteleFamily Hotel Vega - Pensionhotel - HoteleFamily Hotel Vega - Pensionhotel - HoteleFamily Hotel Vega - Pensionhotel - HoteleFamily Hotel Vega - Pensionhotel - HoteleFamily Hotel Vega - Pensionhotel - HoteleFamily Hotel Vega - Pensionhotel - HoteleFamily Hotel Vega - Pensionhotel - HoteleFamily Hotel Vega - Pensionhotel - HoteleFamily Hotel Vega - Pensionhotel - Hotele
Nazwa:  Family Hotel Vega
Ulica:  St. st. Constantine and Helena
Miasto:  9006 Saints Constantine and Helena
Kraj:  Bułgaria
 

 Ten tekst jest dostępny w: endeskplfresithurubgfirotrnlarzh

Krótki opis

Rodzinny hotel Vega usytuowany jest w kurorcie Sweti Konstantin i Sweta Elena, zaledwie 600 metrów od lokalnej plaży, barów, kawiarni, restauracji oraz sklepów. Obiekt dysponuje dużym ogrodem i niewielkim zoo. Na miejscu do dyspozycji Gości jest także basen, leżaki oraz parasole. Wszystkie pokoje w hotelu Vega wyposażone są w klimatyzację i dysponują balkonem, łazienką oraz częścią wypoczynkową z telewizorem z dostępem do kanałów kablowych. W każdym z nich przygotowano także lodówkę. Na miejscu można korzystać z bezpłatnego WiFi. Na życzenie dostępne są również masaże. Hotel Vega oferuje plac zabaw z drabinką do wspinania, huśtawkami i zjeżdżalnią. Goście mogą zrelaksować się na tarasie na dachu, gdzie przygotowano stoliki i krzesła. Klasztor św. Konstantyna i św. Heleny znajduje się około 700 metrów od obiektu. Zaledwie 2 minuty spacerem dzielą hotel od przystanku autobusowego, z którego można dojechać do Warny (8 km) i Złotych Piasków (9 km). Odległość od klasztoru Aładża wynosi 10 km. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking. Transfer lotniskowy oferowany jest na życzenie.


Ważne informacje

Do zagwarantowania rezerwacji konieczne jest wpłacenie depozytu przelewem bankowym. Po otrzymaniu rezerwacji personel hotelu Vega skontaktuje się z Gośćmi w celu udzielenia szczegółowych informacji na ten temat.

 
 
facebook g+ twitter