Europa > Bułgaria > Sozopol > Guest House Diamant

Informacje o obiekcie Guest House Diamant

Witamy w Guest House Diamant na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Guest House Diamant, o ośrodkach, ceny i atrakcje w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe, w przypadku nie w tym informacje kontaktowe można sprawdzić dostępność Guest House Diamant, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Guest House Diamant

Guest House Diamant - Pensionhotel - PensjonatyGuest House Diamant - Pensionhotel - PensjonatyGuest House Diamant - Pensionhotel - PensjonatyGuest House Diamant - Pensionhotel - PensjonatyGuest House Diamant - Pensionhotel - PensjonatyGuest House Diamant - Pensionhotel - PensjonatyGuest House Diamant - Pensionhotel - PensjonatyGuest House Diamant - Pensionhotel - PensjonatyGuest House Diamant - Pensionhotel - PensjonatyGuest House Diamant - Pensionhotel - PensjonatyGuest House Diamant - Pensionhotel - PensjonatyGuest House Diamant - Pensionhotel - PensjonatyGuest House Diamant - Pensionhotel - PensjonatyGuest House Diamant - Pensionhotel - PensjonatyGuest House Diamant - Pensionhotel - PensjonatyGuest House Diamant - Pensionhotel - PensjonatyGuest House Diamant - Pensionhotel - Pensjonaty
Nazwa:  Guest House Diamant
Ulica:  7 Rodopi Str.
Miasto:  8130 Sozopol
Kraj:  Bułgaria
Mapa:  Przejdź do mapy
Średnia cena:
Osoba/noc
11 €
47 zł
 

 Ten tekst jest dostępny w: csendeskplfresithurubgfirotrnlarzhja

Krótki opis

Pensjonat Diamant usytuowany jest w nowej części Sozopola, 300 metrów od centrum miasta. Obiekt ten oferuje pokoje z balkonem i bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Plaże w starej i nowej części miasta oddalone są od pensjonatu o 500 metrów, a od Starego Miasta obiekt dzieli 700 metrów. Wszystkie pokoje w pensjonacie Guest House Diamant dysponują częścią wypoczynkową i wyposażone zostały w klimatyzację, lodówkę oraz telewizor z dostępem do kanałów telewizji kablowej. W każdym pokoju znajduje się też łazienka z prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków. Na życzenie obiekt zapewnia usługi pralni i prasowania. Pensjonat oddalony jest o 10 minut spacerem od dworca autobusowego w Sozopolu oraz od rozmaitych sklepów, restauracji i barów. Do kurortu Duni można dojechać z obiektu samochodem w 10 minut.


Ważne informacje

Do zagwarantowania rezerwacji konieczne jest wpłacenie depozytu przelewem bankowym. Po otrzymaniu rezerwacji pensjonat Diamant skontaktuje się z Gośćmi w celu przekazania szczegółowych informacji na temat płatności.

 
 
facebook g+ twitter