Europa > Hiszpańia > Toledo > Hostal Madrid

Informacje o obiekcie Hostal Madrid

Witamy w Hostal Madrid na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Hostal Madrid, o ośrodkach, ceny i atrakcje w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe, w przypadku nie w tym informacje kontaktowe można sprawdzić dostępność Hostal Madrid, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Hostal Madrid

Hostal Madrid - Pensionhotel - PensjonatyHostal Madrid - Pensionhotel - PensjonatyHostal Madrid - Pensionhotel - PensjonatyHostal Madrid - Pensionhotel - PensjonatyHostal Madrid - Pensionhotel - PensjonatyHostal Madrid - Pensionhotel - PensjonatyHostal Madrid - Pensionhotel - PensjonatyHostal Madrid - Pensionhotel - PensjonatyHostal Madrid - Pensionhotel - PensjonatyHostal Madrid - Pensionhotel - PensjonatyHostal Madrid - Pensionhotel - PensjonatyHostal Madrid - Pensionhotel - PensjonatyHostal Madrid - Pensionhotel - PensjonatyHostal Madrid - Pensionhotel - PensjonatyHostal Madrid - Pensionhotel - PensjonatyHostal Madrid - Pensionhotel - PensjonatyHostal Madrid - Pensionhotel - Pensjonaty
Nazwa:  Hostal Madrid
Ulica:  Marques de Mendigorría, 7
Miasto:  45003 Toledo
Kraj:  Hiszpańia
Mapa:  Przejdź do mapy
Średnia cena:
Osoba/noc
30 €
129 zł
 

 Ten tekst jest dostępny w: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krótki opis

Ten komfortowy pensjonat usytuowany jest w centrum Toledo, 90 metrów od areny walk byków. Oferuje on ogrzewane pokoje z bezpłatnym WiFi. Obiekt położony jest w odległości zaledwie 15 minut spacerem od zabytkowego centrum miasta i katedry w Toledo. Prosto urządzone, dźwiękoszczelne pokoje z łazienką są klimatyzowane i nastrojowo oświetlone. Wyposażono je w telewizor. Każdego ranka na miejscu serwowane jest śniadanie. W barze i w stołówce, które otwarte są codziennie, podawane są lekkie posiłki oraz przekąski. Do licznych barów i restauracji można dojść w 5 minut. Goście bez trudu dostaną się pieszo do najważniejszych zabytków w Toledo. Od muzeum sztuki Hospital de Tavera dzieli obiekt 350 metrów, a od oryginalnej bramy miejskiej Puerta de Bisagra – 600 metrów. Naprzeciwko obiektu Hostal Madrid zlokalizowany jest przystanek autobusowy, a do dworca autobusowego w Toledo można dotrzeć spacerem w 5 minut. Spacer na dworzec kolejowy Toledo AVE zajmuje 20 minut.


Ważne informacje

Bar-stołówka czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00–15:00 i 18:30–22:30. W soboty i niedziele jest on czynny w godzinach 08:30–15:00. Dodatkowe łóżka i łóżeczka dla dzieci są oferowane na życzenie, a ich dostępność musi zostać potwierdzona przez personel obiektu. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Hostal Madrid o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.

 
 
facebook g+ twitter