Informacje o obiekcie Sonnhof

Witamy w Sonnhof na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Sonnhof, o ośrodkach, ceny i atrakcje w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe, w przypadku nie w tym informacje kontaktowe można sprawdzić dostępność Sonnhof, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Sonnhof

Sonnhof - Pensionhotel - PensjonatySonnhof - Pensionhotel - PensjonatySonnhof - Pensionhotel - PensjonatySonnhof - Pensionhotel - PensjonatySonnhof - Pensionhotel - PensjonatySonnhof - Pensionhotel - PensjonatySonnhof - Pensionhotel - PensjonatySonnhof - Pensionhotel - PensjonatySonnhof - Pensionhotel - PensjonatySonnhof - Pensionhotel - PensjonatySonnhof - Pensionhotel - PensjonatySonnhof - Pensionhotel - PensjonatySonnhof - Pensionhotel - PensjonatySonnhof - Pensionhotel - PensjonatySonnhof - Pensionhotel - PensjonatySonnhof - Pensionhotel - PensjonatySonnhof - Pensionhotel - Pensjonaty
Nazwa:  Sonnhof
Ulica:  Ramsau 247
Miasto:  8972 Ramsau am Dachstein
Województwo:  Liezen powiat
Okręg:  Styria
Kraj:  Austria
Mapa:  Przejdź do mapy
Średnia cena:
Osoba/noc
129 €
554 zł
 

 Ten tekst jest dostępny w: csendeskplfresithururonlarzh

Krótki opis

Pensjonat Sonnhof znajduje się na wysokości 1225 metrów nad poziomem morza, pomiędzy górą Rittisberg i miejscowością Ramsau am Dachstein. Z jego okien roztacza się wspaniały widok na góry Schladminger Tauern oraz położone w nich ośrodki narciarskie Planai, Hochwurzen i Reiteralm. Na miejscu znajduje się ogród z placem zabaw. W całym budynku można korzystać z bezpłatnego WiFi. Obiekt oferuje pokoje z częścią wypoczynkową wyposażoną w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych oraz łazienką. Goście zakwaterowani w niektórych z nich mają do dyspozycji balkon. W wolnej chwili Goście mogą pograć w ping ponga w pokoju gier lub zrelaksować się w salonie z biblioteczką. W okolicy pensjonatu Sonnhof znajduje się ośrodek narciarski Rittisberg i kilka wyciągów narciarskich. Samochodem lub autobusem dla narciarzy można w zaledwie 15 minut dojechać do ośrodków narciarskich Planai, Hauser Kaibling, Reiteralm oraz Hochwurzen i na lodowiec Dachstein. Posiadacze karnetu Ski amadé mają też dostęp do kolejnych 870 km stoków narciarskich. W pobliżu budynku można znaleźć rozmaite trasy narciarstwa biegowego, szkoły narciarskie i szlaki turystyczne. Od maja do października cena zakwaterowania obejmuje kartę Schladming-Dachstein Sommercard, która upoważnia do korzystania z wielu bezpłatnych usług i zniżek w całym regionie.

 
 
facebook g+ twitter