Europa > Włochy > Rzym > Rzym prowincja > Rzym > Residenza Elizabeth

Informacje o obiekcie Residenza Elizabeth

Witamy w Residenza Elizabeth na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Residenza Elizabeth, o ośrodkach, ceny i atrakcje w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe, w przypadku nie w tym informacje kontaktowe można sprawdzić dostępność Residenza Elizabeth, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Residenza Elizabeth

Residenza Elizabeth - Pensionhotel - PensjonatyResidenza Elizabeth - Pensionhotel - PensjonatyResidenza Elizabeth - Pensionhotel - PensjonatyResidenza Elizabeth - Pensionhotel - PensjonatyResidenza Elizabeth - Pensionhotel - PensjonatyResidenza Elizabeth - Pensionhotel - PensjonatyResidenza Elizabeth - Pensionhotel - PensjonatyResidenza Elizabeth - Pensionhotel - PensjonatyResidenza Elizabeth - Pensionhotel - PensjonatyResidenza Elizabeth - Pensionhotel - PensjonatyResidenza Elizabeth - Pensionhotel - PensjonatyResidenza Elizabeth - Pensionhotel - PensjonatyResidenza Elizabeth - Pensionhotel - PensjonatyResidenza Elizabeth - Pensionhotel - PensjonatyResidenza Elizabeth - Pensionhotel - PensjonatyResidenza Elizabeth - Pensionhotel - PensjonatyResidenza Elizabeth - Pensionhotel - Pensjonaty
Nazwa:  Residenza Elizabeth
Ulica:  Via Muzio Clementi 58
Miasto:  00193 Rome
Województwo:  Rzym prowincja
Okręg:  Rzym
Kraj:  Włochy
Mapa:  Przejdź do mapy
Średnia cena:
Osoba/noc
48 €
208 zł
 

 Ten tekst jest dostępny w: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krótki opis

Obiekt Residenza Elizabeth położony jest w eleganckiej rzymskiej dzielnicy Prati. Oferuje on stylowo urządzone pokoje z drewnianą podłogą i telewizorem z płaskim ekranem. W zaledwie 5 minut można stąd dojść do popularnej ulicy handlowej Via Cola di Rienzo. Pokoje są klimatyzowane, a ich wystrój nawiązuje do słynnych filmów z lat 50. Zapewniono w nich również bezpłatne WiFi, łazienkę, telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych oraz czajnik elektryczny. W okolicy znajduje się wiele pizzerii i restauracji specjalizujących się w daniach tradycyjnej kuchni rzymskiej. Śniadanie serwowane jest w pokoju lub oddalonej o 50 metrów kawiarni. Ma ono typowo włoski charakter i obejmuje kawę lub cappuccino oraz słodkie wypieki. Stacja metra Lepanto oddalona jest o 900 metrów, a Zamek św. Anioła – o około 10 minut spacerem. Odległość od Placu Świętego Piotra wynosi 1,5 km.


Ważne informacje

Zameldowanie po godzinie 21:00 możliwe jest tylko na życzenie i za dodatkową opłatą. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Residenza Elizabeth o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.

 
 
facebook g+ twitter