Europa > Austria > Styria > Liezen powiat > Palfau > Gasthof Eschau

Informacje o obiekcie Gasthof Eschau

Witamy w Gasthof Eschau na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Gasthof Eschau, o ośrodkach, ceny i atrakcje w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe, w przypadku nie w tym informacje kontaktowe można sprawdzić dostępność Gasthof Eschau, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Gasthof Eschau

Gasthof Eschau - Pensionhotel - PensjonatyGasthof Eschau - Pensionhotel - PensjonatyGasthof Eschau - Pensionhotel - PensjonatyGasthof Eschau - Pensionhotel - PensjonatyGasthof Eschau - Pensionhotel - PensjonatyGasthof Eschau - Pensionhotel - PensjonatyGasthof Eschau - Pensionhotel - PensjonatyGasthof Eschau - Pensionhotel - PensjonatyGasthof Eschau - Pensionhotel - PensjonatyGasthof Eschau - Pensionhotel - PensjonatyGasthof Eschau - Pensionhotel - PensjonatyGasthof Eschau - Pensionhotel - PensjonatyGasthof Eschau - Pensionhotel - PensjonatyGasthof Eschau - Pensionhotel - PensjonatyGasthof Eschau - Pensionhotel - PensjonatyGasthof Eschau - Pensionhotel - PensjonatyGasthof Eschau - Pensionhotel - Pensjonaty
Nazwa:  Gasthof Eschau
Ulica:  Palfau 102
Miasto:  8923 Palfau
Województwo:  Liezen powiat
Okręg:  Styria
Kraj:  Austria
Mapa:  Przejdź do mapy
Średnia cena:
Osoba/noc
86 €
369 zł
 

 Ten tekst jest dostępny w: csendeskplfresithurunlzh

Krótki opis

Obiekt Gasthof Eschau położony jest w pobliżu miejscowości Palfau w północnej Styrii i oferuje zaplecze do uprawiania raftingu. Goście mogą zrelaksować się w saunie lub udać się na śniadanie w formie bufetu oraz dania kuchni regionalnej do restauracji na miejscu. W pensjonacie zapewniono bezpłatne WiFi. Pokoje w obiekcie Gasthof Eschau urządzone zostały w stylu rustykalnym i zapewniają telewizor z dostępem do kanałów kablowych oraz łazienkę z wanną lub prysznicem. Goście mogą spróbować swoich sił w łucznictwie, kanioningu lub też udać się na wycieczkę z przewodnikiem turystycznym. Na miejscu można wypożyczyć rowery. Za dodatkową opłatą oferowany jest transfer do ośrodka narciarskiego Hochkar, oddalony od obiektu o ponad 20 km. W poblizu pensjonatu znajduje się kilka jezior.

 
 
facebook g+ twitter