Europa > Włochy > Rzym > Rzym prowincja > Rzym > Palazzo Al Velabro

Informacje o obiekcie Palazzo Al Velabro

Witamy w Palazzo Al Velabro na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Palazzo Al Velabro, o ośrodkach, ceny i atrakcje w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe, w przypadku nie w tym informacje kontaktowe można sprawdzić dostępność Palazzo Al Velabro, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Palazzo Al Velabro

Palazzo Al Velabro - Pensionhotel - PensjonatyPalazzo Al Velabro - Pensionhotel - PensjonatyPalazzo Al Velabro - Pensionhotel - PensjonatyPalazzo Al Velabro - Pensionhotel - PensjonatyPalazzo Al Velabro - Pensionhotel - PensjonatyPalazzo Al Velabro - Pensionhotel - PensjonatyPalazzo Al Velabro - Pensionhotel - PensjonatyPalazzo Al Velabro - Pensionhotel - PensjonatyPalazzo Al Velabro - Pensionhotel - PensjonatyPalazzo Al Velabro - Pensionhotel - PensjonatyPalazzo Al Velabro - Pensionhotel - PensjonatyPalazzo Al Velabro - Pensionhotel - PensjonatyPalazzo Al Velabro - Pensionhotel - PensjonatyPalazzo Al Velabro - Pensionhotel - PensjonatyPalazzo Al Velabro - Pensionhotel - PensjonatyPalazzo Al Velabro - Pensionhotel - PensjonatyPalazzo Al Velabro - Pensionhotel - Pensjonaty
Nazwa:  Palazzo Al Velabro
Ulica:  Via Del Velabro 16
Miasto:  00186 Rome
Województwo:  Rzym prowincja
Okręg:  Rzym
Kraj:  Włochy
Mapa:  Przejdź do mapy
Średnia cena:
Osoba/noc
95 €
406 zł
 

 Ten tekst jest dostępny w: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Krótki opis

Obiekt Palazzo Al Velabro jest usytuowany w zielonej dzielnicy Rzymu, pomiędzy starożytnym cyrkiem Circus Maximus a wzgórzami Palatyn i Kapitol. Oferuje on zakwaterowanie w klimatyzowanych apartamentach oraz niezwykle uprzejmą obsługę. Ze stylowych apartamentów roztaczają się widoki na różne atrakcje Rzymu, w tym na świątynię Westy, Usta Prawdy i Łuk Janusa. W każdym apartamencie znajduje się telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej oraz aneks kuchenny. Na miejscu można korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu. W mieszczącym się na terenie obiektu eleganckim barze Giano każdego ranka serwowane jest śniadanie kontynentalne, które obejmuje słodkie produkty i słone produkty na zimno. Goście mają bezpłatny wstęp do centrum fitness, które wyposażone jest w nowoczesny sprzęt firmy Technogym. Obiekt Velabro jest położony w otoczeniu starożytnych zabytków, takich jak Koloseum, Forum Romanum i Muzea Kapitolińskie.


Ważne informacje

Przy rezerwacjach na więcej niż 7 nocy, w przypadku niepojawienia się Gości w hotelu, hotel obciąży Gości opłatą w wysokości 20% całkowitej rezerwacji. Na życzenie dostępny jest sprzęt do prasowania, kuchenka mikrofalowa oraz czajnik.

 
 
facebook g+ twitter