Europa > England > Glasgow > Alexander Thomson

Informacje o obiekcie Alexander Thomson

Witamy na Alexander Thomson na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Alexander Thomson, o cenach, udogodnień i atrakcji w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe Alexander Thomson, jeśli nie zawierają one informacje kontaktowe Alexander Thomson, można sprawdzić dostępność Alexander Thomson, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Alexander Thomson

Alexander Thomson - Pensionhotel - HoteleAlexander Thomson - Pensionhotel - HoteleAlexander Thomson - Pensionhotel - HoteleAlexander Thomson - Pensionhotel - HoteleAlexander Thomson - Pensionhotel - HoteleAlexander Thomson - Pensionhotel - HoteleAlexander Thomson - Pensionhotel - HoteleAlexander Thomson - Pensionhotel - HoteleAlexander Thomson - Pensionhotel - HoteleAlexander Thomson - Pensionhotel - HoteleAlexander Thomson - Pensionhotel - HoteleAlexander Thomson - Pensionhotel - HoteleAlexander Thomson - Pensionhotel - HoteleAlexander Thomson - Pensionhotel - HoteleAlexander Thomson - Pensionhotel - HoteleAlexander Thomson - Pensionhotel - HoteleAlexander Thomson - Pensionhotel - Hotele
Nazwa:  Alexander Thomson
Ulica:  320 Argyle Street
Miasto:  G2 8LY Glasgow
Kraj:  England
Mapa:  Przejdź do mapy
Średnia cena:
Osoba/noc
190 zł
£39
 

 Ten tekst jest dostępny w: csendeplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Krótki opis

Hotel ten usytuowany jest przy jednej z głównych ulic handlowych w centrum Glasgow, zaledwie 200 metrów od głównego dworca kolejowego. Hotel oferuje śniadanie w formie bufetu i pokoje z łazienką. Do dyspozycji Gości jest w nim również bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu i otwarta przez całą dobę recepcja. Mieszczący się w wiktoriańskim budynku hotel Alexander Thomson położony jest w finansowej i biznesowej dzielnicy Glasgow. Galeria Sztuki Współczesnej i sala koncertowa Royal Concert Hall znajdują się w odległości 15 minut spacerem od hotelu Alexander. Centrum wystawowe Scottish Exhibition Centre oddalone jest od niego o nieco ponad 1,6 km. Wysokie sufity i duże okna to tylko niektóre z oryginalnych elementów architektonicznych zdobiących hotel. Goście mogą również relaksować się w tradycyjnie urządzonym salonie. Wyposażenie każdego pokoju obejmuje telewizor oraz zestaw do przygotowywania kawy i herbaty z ciasteczkami. W każdym pokoju znajduje się również suszarka do włosów, biurko i sprzęt do prasowania.


Ważne informacje

Podczas zameldowania należy okazać ważną kartę kredytową.

 
 
facebook g+ twitter