Cooperation partners

Rezerwacja zakwaterowania

Portal rezerwacji zakwaterowania w hotelach, pensjonatach, domki i apartamenty w Czechach, ale także w wielu krajach. Na stronie internetowejwww.ubytovani-ubytovani.cz przedstawiono zdjęcia i cennik. 
Jeśli mieszkanie, dom, pensjonat lub hotel Cię interesuje, możesz on-line książki. 
Po wysłaniu formularza otrzymasz odpowiedź na Twój pracownik będzie Aby poradzić. W ciągu 24 godzin otrzymasz e-mail odpowiedź z konkretnych obliczeń zamówienia.

Zakwaterowanie w Chorwacji - Chorwacja 2012

Chorwacja jest jednym z ekologicznie najlepiej zachowanych obszarów Europy! Z plaż, klimatu, 2700 niedz godzin rocznie i 8národními Parki jest prawdziwym klejnotem wśród innych śródziemnomorskich miejsc docelowych.

Jest to wyjątkowe miejsce w Europie na rejsy i łodzi wyścigowych i jachtów. Na tej stronie www.ubytovanivchorvatsku.cz jest przekonany, że Chorwacja jest słusznie nazywany kraju wysp, ponieważ mają one na wybrzeżu więcej niż tysiąc, a każdy jest inny.

Jednym z nich jest wyspa Pag, która jest trzecią najdłuższą wyspą i leży w północnej części Dalmacji. Światło słoneczne jest do 320 dni w roku. ciepły morze zaprasza do kąpieli od maja do października. 
Na terytorium Chorwacji handel zaczął się rozwijać i obecnie w tym kraju pięknym ośrodku oferuje nie tylko wiele zabytków kultury, ale także turystycznych jakości udogodnień i usług, które bardziej przyjemnego wypoczynku w Chorwacji.

Liczne bitwy morskie, które wybuchły pomiędzy Wenecją i Habsburgami wydane świadectwo w głębi morza otaczające wybrzeża Chorwacji. Znajdziesz ufortyfikowanych miast portowych, wraków i historycznych portów które były piękne kotwicowiska wojny i statków handlowych.

Jeśli zdecydujesz się spędzić tu wakacje, na pewno nie należy przegapić wycieczki do chorwackich wysp nurkowanie w krystalicznych głębin morza, lub lokalne jazdy na łodzi, która otwiera zupełnie innej perspektywy na chorwackim wybrzeżu.

Zakwaterowanie w Chorwacji można znaleźć na tych stronach:
www.accommodationincroatia.netwww.unterkunftinkroatien.dewww.zakwaterowaniewchorwacji.plwww.alloggioincroazia.itwww.croatia-hrvatska.eu.

Web Studio

Jeśli zamierzasz prowadzić działalność w zakresie zakwaterowania i podróż, jeśli posiadasz hotel, pensjonat lub dom do wynajęcia, więc Jednym z nejdůležitějčích rzeczy jest dobrym miejscu. Web Studio websites.cz oferuje usługi w zakresie stron internetowych, projektowanie stron internetowych, projektowanie graficzne i projektowanie systemów. Firma zapewnia, że ​​na stronie internetowej stron w zależności od pomysłów i stron internetowych treści będzie można edit się bez interwencji programisty.

Zakwaterowanie w Burgas

Burgas to drugie największe miasto na bułgarskim wybrzeżu (Po Warna). Leży na południe od Warny, w głębi Zatoki Burgas. przez Burgas do kraju dostaje dużo turystów. Miasto oferuje piękne wybrzeże z duże, szerokie plaże, wszystko w otoczeniu zieleni, pokryte straganach możliwość zakupu posiłków i przekąsek, wzdłuż wybrzeża są toalety i przy odrobinie dobrej woli natknąć się również na prysznic. Morze Czarne City Beach to wyjątkowa ciemny szary piasek zawierający magnes (leczenie); miasta, w otoczeniu trzech jezior (Burgas, Atanasovsko, Mandrenské).

Wakacje w domku

Wynajem Wiejskich Domów w naszym coraz bardziej popularne. Ludzie kochają pokój, romans, uznajemy i działać sportowych działań i muszą oderwać się od codziennego pośpiechu. Wszystko to Zakwaterowanie w domki i chatki, ale także emerytur mogą znaleźć. Na tej linii www.chaty-a-apartmany.cz pokazuje, że są bardzo popularne zwłaszcza wśród rodzin z małymi dziećmi.

Słowacja

Słowacja ma bardzo dobre warunki naturalne i położenie geograficzne rozwoju turystyki, a zatem staje się celem wielu turystów. Slovensko jest atrakcyjna zwłaszcza dla jego naturalnego piękna, zwłaszcza w górach i jaskini. Jednak zapomnieć o atrakcji kulturalnych i historycznych jak średniowieczne miasteczka, zamki, ośrodków narciarskich i architektura, ludowa centrum. Wśród najbardziej popularnych są w Tatrach Wysokich.

Magical powiatu w południowych Czechach

Czech Kanada jest zwyczajową nazwę na terytorium leżące na południu regionu na granicy historycznych ziem Czech i Moraw, mniej więcej pomiędzy miastami Nowym Bystrice i Slavonice Kunžak i gmin. Położony w południowo-wschodniej części dzielnicy Jindřichův Hradec. Tylko dla naturalny charakter krajobrazu, wiele poziomów wód i lasów rozległe kompleksów, nawet nieco sychravější klimatycznych charakter, obszar ten nazywany jest Czech Kanada. Obszar ten składa się z granitu i mocno zalesione okolice Nova Bystrice wyżyny. Najwyższym punktem jest wysokość 738 m wysokie skały. Across Kanada, Czechy rozrzuconych skał i kamienia formacji. Stosunkowo dużo, są też stawy (Kačležský, Blood, Aspen, błoto). Czech Center Kanada zawsze była Roman Landštejn ruinę. 
Nie możemy zapominać, w pobliżu uzdrowiska Trebon, który jest obecnie w centrum Trebonsko.

Galleria degli Uffizi

Toskania to piękny płodny przeplatają regionie dolin, bogata roślinność i przyjemny klimat. Leży w środkowych Włoszech u wybrzeży Morza Tyrreńskiego. 
Jest to region znany sztuki i historii. Miasta są często otoczone murami i Etrusków szerzący się roślinność cyprysów. Piękne pałace dowód bogactwa tego regionu i średniowieczny ratusz pokazać wielowiekowej tradycji demokracji i autonomii. Stolica prowincji Florencja, która stała się centrum renesansu sztuk i wciąż przyciąga tysiące turystów z galerii, największej kolekcji Uffizi włoskiego renesansu, uroczy most Ponte Vecchio sklepów złotników kopuła z baptysterium, gotycki kościół Santa Croce i inne zabytki.

Bubbling miasta

Budapeszt jest jedynym miastem na świecie, w którym jest ponad sto źródeł termalnych i studnie. Metropole jest mniej lub bardziej gleby pęcherzyków. Razem 123 wątki dzień tutaj rzygać ponad 70 milionów litrów wody o temperaturze 26-76 ° C. Właściwości lecznicze źródła są różne, więc każdy skupić spa innych chorób. Łazienki Królewskie i kąpiele Rudas są Raitzen wykonywane w rzymskim stylu tureckim lub podczas kąpieli Széchenyi zostały zbudowane w stylu klasycystycznym. Jeśli dodać muzyka cygańska, pikantne jedzenie, czardasza i wino Tokaj, otrzymasz połączenie, dla którego użytkownicy często podróży Budapesztu leżących nad Dunajem.

Smak obwarzanek

Jeśli odwiedzisz Polska i miasto Kraków, nie zapomnij o smaku obwarzanek. Obwarzanek to tradycyjny chleb w Krakowie i okolicy w kształcie pierścienia o średnicy około 15-20 cm, co jest posypane makiem, sezamem lub solą gruba. Lukier jest chrupiące, miękkie miękiszu. Nazwa pochodzi od przygotowania, kiedy pierścień utworzony z dwóch części ciasta na kilka godzin zadělaného na chwilę przed zanurzeniem w gotującej się wodzie, kilkadziesiąt sekund jest warzone a gdy wypłyną na powierzchnię, aby dać po wyschnięciu upiec na złoty kolor na temperatury około 250°C (około 15 minut). Tradycja pieczenia obwarzanku jest stary, pierwszy żyjący wspomnieć z 14 wieku w formie względu na dworze królewskim. Innym źródłem jest zachowany przywilej wydany przez króla Jana Olbrachta 26-ga maja 1496 stwierdzając, że obvařanky może piec i sprzedawać tylko krakovští piekarzy.

Droga Eagle w Tyrolu

Tyrol jest trzecim najbardziej rozległych kraju Austria. Ich Ziemia z najdłuższych granic, które są 719 km długości. Akcji Tyrol jej granic z Niemcami, Włochami, a także niewielkie części Szwajcarii. Droga Eagle jest odległość 280 km długi szlak, który wiedzie przez kraj: od Pon Unterland Johann w Tyrolu, w górach Wilder Kaiser, jak również obszarów Brandenberských Alpach, górach i Rofan Karwendel Lechtalskými Alp, a także do Sob Anton am Arlberg. Droga Eagle oferuje różnorodne wycieczki górskie i pokazuje turystów pięknym krajobrazem i pięknych miejsc w Tyrolu.

facebook g+ twitter