Europa > England > Wellingborough > ibis Wellingborough

Informacje o obiekcie ibis Wellingborough

Witamy na ibis Wellingborough na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego ibis Wellingborough, o cenach, udogodnień i atrakcji w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe ibis Wellingborough, jeśli nie zawierają one informacje kontaktowe ibis Wellingborough, można sprawdzić dostępność ibis Wellingborough, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • ibis Wellingborough

ibis Wellingborough - Pensionhotel - Hoteleibis Wellingborough - Pensionhotel - Hoteleibis Wellingborough - Pensionhotel - Hoteleibis Wellingborough - Pensionhotel - Hoteleibis Wellingborough - Pensionhotel - Hoteleibis Wellingborough - Pensionhotel - Hoteleibis Wellingborough - Pensionhotel - Hoteleibis Wellingborough - Pensionhotel - Hoteleibis Wellingborough - Pensionhotel - Hoteleibis Wellingborough - Pensionhotel - Hoteleibis Wellingborough - Pensionhotel - Hoteleibis Wellingborough - Pensionhotel - Hoteleibis Wellingborough - Pensionhotel - Hoteleibis Wellingborough - Pensionhotel - Hoteleibis Wellingborough - Pensionhotel - Hoteleibis Wellingborough - Pensionhotel - Hoteleibis Wellingborough - Pensionhotel - Hotele
Nazwa:  ibis Wellingborough
Ulica:  Enstone Court
Miasto:  NN8 2DR Wellingborough
Kraj:  England
Mapa:  Przejdź do mapy
Średnia cena:
Osoba/noc
£33
164 zł
 

 Ten tekst jest dostępny w: endeplfresptitsvrunofitrnlarzhja

Krótki opis

Hotel ten położony jest tuż przy drogach A45/A46/A509, ok. 3 km od centrum miasta oraz zaledwie 3,2 km od dworca kolejowego w Wellingborough. Obiekt oferuje bezpłatny parking i niedrogie pokoje z łazienką. Hotel ibis Wellingborough zapewnia dobry dostęp do głównych dróg w okolicy. Obiekt wyróżnia się dogodną lokalizacją w pobliżu miejsc, w których odbywają się najważniejsze wydarzenia w regionie, takie jak wyścigi Santa Pod, Grand Prix Formuły 1 Silverstone i Festiwal w Northampton. Nieopodal hotelu usytuowanych jest wiele pubów i restauracji. Na miejscu znajduje się bar serwujący przekąski przez całą dobę. We wszystkich pokojach do dyspozycji Gości jest łazienka, telewizor i dostęp do Internetu (za dodatkową opłatą). Recepcja czynna jest przez całą dobę.


Ważne informacje

Osobom poniżej 18. roku życia musi towarzyszyć rodzic lub opiekun prawny. Inny opiekun wskazany przez rodziców zobowiązany jest do okazania pisemnego upoważnienia opatrzonego urzędowo poświadczonym podpisem rodziców. Dodatkowe łóżka i łóżeczka dziecięce są oferowane na życzenie, a ich dostępność musi zostać potwierdzona przez personel obiektu. Goście zainteresowani korzystaniem z dodatkowego łóżka lub łóżeczka dziecięcego są proszeni o umieszczenie stosownej informacji w miejscu na uwagi w formularzu rezerwacji. Podczas zameldowania należy okazać kartę kredytową, której użyto do dokonania rezerwacji.

 
 
facebook g+ twitter