Europa > England > Heywood > Birch Hotel

Informacje o obiekcie Birch Hotel

Witamy na Birch Hotel na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Birch Hotel, o cenach, udogodnień i atrakcji w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe Birch Hotel, jeśli nie zawierają one informacje kontaktowe Birch Hotel, można sprawdzić dostępność Birch Hotel, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Birch Hotel

Birch Hotel - Pensionhotel - HoteleBirch Hotel - Pensionhotel - HoteleBirch Hotel - Pensionhotel - HoteleBirch Hotel - Pensionhotel - HoteleBirch Hotel - Pensionhotel - HoteleBirch Hotel - Pensionhotel - HoteleBirch Hotel - Pensionhotel - HoteleBirch Hotel - Pensionhotel - HoteleBirch Hotel - Pensionhotel - HoteleBirch Hotel - Pensionhotel - HoteleBirch Hotel - Pensionhotel - HoteleBirch Hotel - Pensionhotel - HoteleBirch Hotel - Pensionhotel - HoteleBirch Hotel - Pensionhotel - HoteleBirch Hotel - Pensionhotel - HoteleBirch Hotel - Pensionhotel - HoteleBirch Hotel - Pensionhotel - Hotele
Nazwa:  Birch Hotel
Ulica:  Manchester Road, Birch
Miasto:  OL10 2QD Heywood
Kraj:  England
Mapa:  Przejdź do mapy
Średnia cena:
Osoba/noc
£55
273 zł
 

 Ten tekst jest dostępny w: csendeplfresitsvrubgtrnlarzhja

Krótki opis

Hotel Birch położony jest kilka minut jazdy samochodem od węzła nr 19 na autostradzie M62, zaledwie 7,2 km od Manchesteru. Jest on otoczony ogrodami o powierzchni 1,2 ha i zapewnia bezpłatny parking. Obiekt zapewnia bezpłatne WiFi i pełne angielskie śniadanie. Hote Birch zlokalizowany jest zaledwie kilka minut jazdy samochodem od autostrady M60 oraz 5 km od miast Bury, Rochdale i Oldham. Wszystkie pokoje dysponują łazienką i wyposażone są w okna z podwójnymi szybami. W każdym z nich znajduje się radio, suszarka do włosów, telefon, prasa do spodni oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Hotelowa restauracja zaprasza na świeżo przygotowywane dania, którymi można się delektować, podziwiając widok na ogrody i na fontannę. Na miejscu do dyspozycji Gości są też 3 bary, 2 sale wielofunkcyjne oraz komfortowy salon. Goście mogą bezpłatnie korzystać z pobliskiego kompleksu sportowego Heywood Sports Village, gdzie znajduje się nowoczesne zaplecze rekreacyjne i basen.

 
 
facebook g+ twitter