Europa > Czarnogóra > Budva > Hotel Slovenska Plaža

Informacje o obiekcie Hotel Slovenska Plaža

Witamy na Hotel Slovenska Plaža na naszej stronie internetowej rezerwacji PensionHotel. Otrzymasz kompleksowe informacje na temat wybranego Hotel Slovenska Plaža, o cenach, udogodnień i atrakcji w okolicy. Tutaj znajdziesz adres i dane kontaktowe Hotel Slovenska Plaža, jeśli nie zawierają one informacje kontaktowe Hotel Slovenska Plaža, można sprawdzić dostępność Hotel Slovenska Plaža, lub bezpośrednio wypełnić formularz rezerwacji.
  • Hotel Slovenska Plaža

Hotel Slovenska Plaža - Pensionhotel - HoteleHotel Slovenska Plaža - Pensionhotel - HoteleHotel Slovenska Plaža - Pensionhotel - HoteleHotel Slovenska Plaža - Pensionhotel - HoteleHotel Slovenska Plaža - Pensionhotel - HoteleHotel Slovenska Plaža - Pensionhotel - HoteleHotel Slovenska Plaža - Pensionhotel - HoteleHotel Slovenska Plaža - Pensionhotel - HoteleHotel Slovenska Plaža - Pensionhotel - HoteleHotel Slovenska Plaža - Pensionhotel - HoteleHotel Slovenska Plaža - Pensionhotel - HoteleHotel Slovenska Plaža - Pensionhotel - HoteleHotel Slovenska Plaža - Pensionhotel - HoteleHotel Slovenska Plaža - Pensionhotel - HoteleHotel Slovenska Plaža - Pensionhotel - HoteleHotel Slovenska Plaža - Pensionhotel - HoteleHotel Slovenska Plaža - Pensionhotel - Hotele
Nazwa:  Hotel Slovenska Plaža
Ulica:  Trg Slobode 1
Miasto:  85310 Budva
Kraj:  Czarnogóra
 

 Ten tekst jest dostępny w: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krótki opis

Slovenska Plaza to ośrodek wypoczynkowy w stylu śródziemnomorskim, który oferuje odkryte baseny i korty tenisowe. Obiekt ten usytuowany jest nad brzegiem Morza Adriatyckiego w mieście Budva. Od plaży Gości dzieli 50-metrowy spacer przez park. W pomieszczeniach ogólnodostępnych ośrodka można korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu. Wszystkie pokoje dysponują łazienką z suszarką do włosów, a ich wyposażenie obejmuje klimatyzację, lodówkę, biurko oraz telewizor z dostępem do kanałów telewizji kablowej. W apartamentach znajduje się oddzielna część dzienna, a niektóre z nich oferują również balkon. Z bezprzewodowego dostępu do Internetu można korzystać w pokojach za dodatkową opłatą. Na terenie hotelu Slovenska Plaza znajduje się kilka restauracji i barów, w tym lokal Aperitif Bar, który każdego ranka zaprasza na kawę i rozmaite wypieki. W restauracji Pjaca można spróbować dań rybnych i owoców morza. W sezonie letnim w kurorcie odbywają się liczne festiwale i imprezy. Ośrodek oferuje zajęcia aerobiku, jogi i pilates, a także lekcje salsy oraz zumby. Zaplecze rekreacyjne ośrodka obejmuje również szkołę tańca brzucha, a także duży plac zabaw. Hotel oddalony jest o 10 minut spacerem od Starego Miasta w Budvie. Od plaży Mogren obiekt dzieli 20 minut jazdy samochodem.

 
 
facebook g+ twitter